Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogy győzzem meg a barátom,...

Hogy győzzem meg a barátom, hogy aludjon nálam?

Figyelt kérdés

Szeretném ha szombaton átjönne, filmeznénk és nálam aludna. Hogy győzzem meg, nem túl nyílt típus és elég nehéz ilyen ügyekben beszélni vele.

Szerintetek mi lenne tuti módszer arra hogy örömmel fogadja azt hogy megkérem aludjon nálam? (fiú-fiú)



2015. okt. 27. 14:05
 1/5 anonim ***** válasza:
66%
Kérdező: Szerintem dobd fel neki, és meglátod hogyan reagál.
2015. okt. 27. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha "meg kell győzni", akkor ott már vannak gondok. Ha tényleg a barátod, akkor nem kell győzködni. Vagy jön, vagy nem.
2015. okt. 27. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
58%

Ha győzködni kell akkor nem barát.Ha jó barátok vagytok ez természetes,hogy mondjuk igent mond,még ha nem nyílt típus is.


Nálunk barátnőmmel meg se beszéljük,itt alszol és kész :D Ad egy pólót aztán nála alszok ennyi.

Mi ezt sosem gondoltuk túl.Nálad szerintem más is lehet a háttérben. Életemben eszembe nem jutna,hogy kiírjam,hogy hogy győzzem meg a barátnőmet aludjon nálam :D

Ha ez nem magától értetődik egy barátságban akkor ott vmi bibi van.

2015. okt. 27. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Mond neki,hogy "hallod gyere át, nézünk egy filmet meg sörözünk, alhatsz nálam"

nekem erre a barátaim általában igent mondanak.

2015. okt. 27. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Hát én lány vagyok, nálunk ez magától értetődik, de szerintem attól még a barátod, hogy nem nyitott az ilyesfajtára. Ez emberfüggő. De szerintem kezdj el valami hasonló témáról beszélni, és csak aztán dobd be az ötletet, ne pedig bombát robbants. Sok sikert ;)
2015. okt. 28. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!