Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy győzzem meg a barátom,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy győzzem meg a barátom, hogy nekem úgy jön be, ahogy van?

Figyelt kérdés

Alacsony az önértékelése, folyton változtatni akar magán. Pl. amikor összejöttünk, már edzett, pedig nekem nagyon vonzó a teste, kimondottan viszolygok az izmos pasiktól. Vagy például nagyon tetszett ahogy hordja a haját, erre levágatta tüsire, mert szégyelli, hogy kopaszodik. Így is tetszik, de korábban jobban tetszett...

Már előre félek, hogy milyen változásokat talál ki, mert még a végén emiatt fogok kiábrándulni belőle, hogy mindenen változtat, ami nekem bejön rajta...


2015. júl. 24. 01:31
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Az elsődleges szempont, hogy önmagával rendben legyen. Te csak a másodlagos szempont vagy.
2015. júl. 24. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
# 1: Ebben mondjuk egyetértek, de nem érzékelem, hogy a külső változások pozitívan hatnának az önértékelésére... én sem vagyok tökéletes, de elfogadtam magam olyannak, amilyen vagyok.
2015. júl. 24. 01:39
 3/3 anonim ***** válasza:

Ingyen nem osztogatok világmegváltó tanácsokat, de annyit elárulok neked, hogy aki felismeri magában, hogy mennyire értéktelen az belekerül egy olyan mókuskerékbe ahonnan nincs kiszállás.


Illetve van, de te (és senki más) sem fogod erről tudni meggyőzni. Az ilyen embernek profi segítség kell. Minél előbb megkezdődik a kezelés annál egyszerűbb ezt visszafordítani, vagy legalább hagyni stagnálni. Ha nem hiszel nekem nézd meg a testépítőket, a legtöbbnek komoly önértékelési zavara van. Ilyen mennyiségű fegyelem, idő, pénz amit befektetnek az izmaikba sima kitartással 10ből talán 1 embernél normális, de a többit a komplexusi hajtják.

2015. júl. 24. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!