Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ha ti ott alszotok valakinél,...

Ha ti ott alszotok valakinél, milyen dolgokat visztek magatokkal?

Figyelt kérdés
A szomszéd városba megyek koncertre egy barátnőmmel, az első busszal fogok hazajönni. Igazából sokat szerintem nem fogunk aludni, szóval érdemes-e minden cuccot vinnem magammal?
2015. okt. 27. 17:08
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Tisztálkodószereket és egy váltás ruhát szerintem érdemes még ebben az esetben is.
2015. okt. 27. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Váltóruhát és fogkefét. Ha kint lesztek kora hajnalig utána nem hiszem, hogy sok időt akarsz a fürdőben eltölteni. De a tiszta fogak és fehérnemű hatalmas különbséget nyújt.
2015. okt. 27. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Fogkefe, váltás ruha, hajcsat, hogyha zuhanyzom, ne legyen vizes, smink cuccok.

Tusfürdő, törölköző van ott, gondolom, használhatod az övükét.

2015. okt. 27. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

A törölköző részemről megbeszélés kérdése, vagy tudom előre, hogy az illető, akihez megyek hogy viszonyul ehhez.

Vinnék valami alvó cuccot, hátha még is lesz pár óra fetrengés, váltás ruha, fogkefe, fogkrém, tusfürdő, dezodor, smink cuccok és smink lemosó. Én egy tégely nivea krémet is viszek mindig mindenhova magammal.

Hajkefe, hajgumi.

2015. okt. 27. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Óvszer, fogkefe, tisztálkodószerek és parfüm.
2015. okt. 27. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Attól is függ, a koncert előtt még mész a barátnődhöz ahol le tudsz pakolni vagy mindent cuccot vinned kellene magaddal a koncertre?
2015. okt. 27. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
90%
Hahaha, hát én már nem vagyok ennyire fiatal meg ráadásul fiú is, de annak idején én kb. mindig a semmit vittem magammal bárhová is mentem. Rossz esetben gitárt, videókamerát, de azt sem mindig. A szigeten lehúztam egyszer vagy három napot ugyanabban a ruhában! Nem voltam igazán feltünő! Hú, nem is az volt a borzalmas, hanem a szesz mennyisége amit beittam, hazafelé minden egyes HÉV megállónál újra le kellett szállnom hányni! :-) Teleszkóp, hogy jól lásd a csillagokat; óvszer, hogy elkerüld a nemi betegségeket és a gyermekáldást! Fogkréme gondolom van a barátnődnek, bár a mai világban ki tudja...
2015. okt. 27. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
fogkefe,fogkrém, néha fésű, egy szemceruza (hogy reggel lehessen legalább korrigálni a megjelenést) meg én szoktam vinni egy zoknit :D
2015. okt. 27. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Sunshinedoll ***** válasza:
Fogkefe, sminklemosó, arctisztító, szérum, éjszakai hidratáló, váltás fehérnemű, pizsama, tiszta póló. Esetleg törölköző, ha nem mondják, hogy kapok tőlük.
2015. okt. 27. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
67%
Úr isten, szérum? A meg micsoda, veszettség elleni szérum? Vagy kígyómarás elleni szérum? Vagy valami védőoltás? Az meg minek? :-D Hmm, pajkos kis felhasználók vannak itten! :-)
2015. okt. 27. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!