Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan lehetne több önbizalmam?

Hogyan lehetne több önbizalmam?

Figyelt kérdés

Hogy lehetne több önbizalmam ?

Nagyon kevès van.. Van egy lány aki tetszik ès valószínű hogy Neki is èn. Bármelyik nap eltudok beszèlgetni vele facebook on, de èlőben kèptelen vagyok normálisan beszèlni ès pl. règen nagyon nagy gondot jeletett az is hogy megöleljek egy lányt èlőben.. Itthon teljesen előttem van a szituáció mi hogy törtènik, de ha elèm kerül akkor kèsz kèkhalál. kèptelen vagyok reagálni egy normális mondattal.

Nagyon bánt ez az egèsz. mit tehetnèk ?



2015. okt. 28. 14:13
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Csak magadon tudsz segíteni, sajnos nincsenek csodaszerek, amikkel ezen túl lehet jytni. Esetleg olvashatsz a témában könyveket, az segíthet.


Az egyetlen, amit tehetsz, hogy ráveszed magad, hogy megtedd, akármennyire is benned van az a furcsa kellemetlen kínos érzés, úgy teszel, mintha nem lenne, vagyis legalább megpróbálod -hidd el, egyre jobban fog menni. Ha meg akarod ölelni öleld meg, hiába érzed magad úgy közben, hogy mindjárt a föld alá süllyedsz és el sem hiszed mit tettél, csak csináld és hálás leszel magadnak érte.

2015. okt. 28. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm szèpen a választ.

Nehèz lesz az biztos

2015. okt. 28. 14:48
 3/3 anonim ***** válasza:
Analizáld helyzeteket logikusan kívülről.
2015. okt. 28. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!