Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Lehetséges, hogy csak az...

Lehetséges, hogy csak az önbizalmam hiányzik hozzá, hogy legjobb barátnők legyünk? Nem látom a fától az erdőt?

Figyelt kérdés

24 éves vagyok, második éve barátkozom egy lánnyal, nagyon nagyon jó viszonyban vagyunk, együtt is dolgozunk, így sok időt töltünk együtt. Mégis, szinte minden nap beszélünk a munkahelyen kívül is, telefonon, chaten vagy csak egy gyors sms-ben.

Tényleg érdekli a véleményem dolgokban, ha jó hír éri, akkor is hív, ha rossz, akkor is, ilyenkor mindig érzem, hogy fontos vagyok számára.

Aztán valamiért mégis elkap egy érzés, hogy én biztos nem vagyok elég jó ahhoz, hogy valóban a legjobb barátnője lehessek, hogy tényleg úgy tekintsen rám. Nem is tudom, hogy miért, de sokszor ez jut eszembe.

Talán a saját önbizalmamban kellene keresni a hibát?

Van egy legjobb barátnője, 10 éve, de én úgy látom, hogy közel sem keresi őt annyit és nem járnak össze annyi, mint velem.

Nem tudom kezelni a helyzetet, de úgy vágyom rá, hogy én lehessek az első számú... legalább így 24 év után, mert előtte mindig csalódnom kellett az úgynevezett legjobb barátnőkben.


Ti mit gondoltok?



2014. márc. 5. 18:33
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Ha megnyílik neked és őszinte hozzád mindenben, akkor te is tedd ezt, ez a legjobb barátság alapja. Egyébként 24 évesen már nem szokás ilyet mondani, hogy mától ő az öribarim, nem kell kimondani, csak érzitek, és szerintem már kialakult. :D Szép, szeretet jegyében eltelő éveket, és nagyon nagyon hosszú barátságot kívánok nektek! :D
2014. márc. 5. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Nem arra vágyom, hogy kimondjuk, mint a suliban anno, hisz' felnőttek vagyunk már, csupán az érzésre, hogy el tudjam hinni, hogy tényleg valakinek én vagyok annyira fontos...

Van mikor meg fejen tudnám magam kólintani, mert tudom, hogy fontos vagyok számára...

Épp ezt a kettősséget nem értem. Azt viszont tudom, hogy magamat hiába is próbálom, nem túlzottan szeretem és ezért gondolom, hogy ez lehet a kétségek alapja..

2014. márc. 5. 18:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!