Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért van az hogy sokat...

Miért van az hogy sokat játszik és viccelődik velem egy kolléga? Persze én is viszonzom ugyanezt. Nagyon szívesen vagyunk egymás társaságában. Szinte már családi a légkör. Mitől van ez így?

Figyelt kérdés
Néha volt olyan is hogy elpirult,zavarba jött, rendkívül ügyetlen volt,már majdnem hogy imádnivalóan ügyetlen,pedi az egyik legjobb szakember. De ha komolyabb dolgokról van szó akkor segítőkész.
2015. okt. 29. 19:46
 1/9 A kérdező kommentje:
A komolyabb dolgokról sokat beszélgettünk,megbizunk egymásban kölcsönösen. Viszont miután mindent megbeszéltük és a munka is megengedi kicsit a lazítást,ugy játszunk mint az gyerekek,és mindketten szeretjük ezt.
2015. okt. 29. 19:52
 2/9 anonim ***** válasza:
Biztosan akar valamit, esetleg bejössz neki. Munkahelyek se különbek az általános iskoláknál, olyat se látok naponta hogy 50 év körüliek stírölik a 21 év körüli új csajokat akik most estek be az utcáról.
2015. okt. 29. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Nem tudom. Van amikor ő kezdi van amikor én de a nem kell kétszer mondani egyikünknek sem hogy "játszunk már megint valamit".
2015. okt. 29. 19:58
 4/9 anonim ***** válasza:
Nem biztos, hogy mély dolgokat kell belemagyarázni (de kizárni sem kell), nekem is volt a munkahelyemen ilyen "játszótársam", akivel kölcsönösen elviccelődtünk, elcsípkelődtünk.
2015. okt. 29. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Véleményem szerint az mindenképp jó, hogy kölcsönös ez. Mivel a játszásról, szórakozásról van szó az még jobb.

Fontos, hogy jól érezd magad a munkahelyi és otthoni légkörben is.

Hogy mitől van ez? Szimpatikusak vagytok egymásnak és talál a szó köztetek, úgy értem megvan a közös hang.

Talán érezhet is valamit irántad (Vagy fordítva de ez csak mellékes..)

Érezzétek jól magatokat :)

Szép napot.

2015. okt. 30. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen kedves őszinte Feri
2015. okt. 30. 07:23
 7/9 A kérdező kommentje:
Bocsika,férfi
2015. okt. 30. 07:23
 8/9 anonim ***** válasza:

nálunk több kolléga is ilyen, tök jól elpoénkodunk egymással...nálunk nem csak szinte, hanem tényleg családias a légkör :)


22F

2015. okt. 30. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Mindenkine ment a zöld pacsi
2015. okt. 30. 09:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!