Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Barátnőm alig foglalkozik...

Barátnőm alig foglalkozik velem. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Eddig szinte LB-k voltunk, most meg amióta pasija van, alig foglalkozik velem. Nem érdekli h mit csinálok, h mi a véleményem, konkrétan le se szar...

2015. okt. 30. 08:32
 1/5 anonim ***** válasza:
A barátom voltál amíg szingli voltam. Ennyi!!!!!
2015. okt. 30. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Kommunikáció.

"Mit tegyek?" Beszélj vele.

2015. okt. 30. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Első sorban,beszélj vele!

Mivel elvakítja a rózsaszín köd,nem igazán izgatja mások élete. Élő példa húgom és barátja. 1,5 éve vannak együtt. Kb 1 évig alig foglalkozott velem,saját nővérével. Kb 10 percet beszéltünk egész héten és stb.Most már,hogy lejjebb ment a szerelem.Már jobb pár fokkal.


Persze én is beszéltem vele.Attól,mert barátja van. Velem is szervezhetne programokat,meg a saját kutyájával is foglalkozhatna többet. Ne csak a munka haza jön és barátjával bezárkóznak a szobába és ne látni őket.


Barátnői példáúl nincsenek.Leszart mindenkit.Ha ne adja Isten szét mennek,eléggé egyedül lesz csóri lány.De én hiába mondom,ha hívják menjen bulizni ismerkedjen. Ne mindig csak a párjával legyen.


Ettől függetlenül beszélj vele.

2015. okt. 30. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Én próbálok, hívom ideboda, folyamatosan írogatok neki, de SEMMI! Nem hajlandó lszrevenni, hogy mások is vannak, nem csak drága Danikája...
2015. nov. 5. 19:22
 5/5 anonim válasza:
ismerős a szitu,nekem is sajnos ilyen a barátnőm, fontosabb neki mindig az aktuális palija..szánalmas. Az elején még zavart a dolog, de mostanra eljutottam oda, hogy én is leszarom őt,ahogy ő engem ...
2016. márc. 4. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!