Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan mutassam ki a legjobb...

Hogyan mutassam ki a legjobb barátomnak hogy szeretem?

Figyelt kérdés
Mindketten fiúk vagyunk és nem nem vagyok meleg és a szeretetet nem olyan értelemben mondom,csak gyakran érzi egyedül magát és úgy érzi h mindenki utállja és valahogy ki akarom fejezni h szeretem de nem tul erzelgosen

#barátság #Barárt
2015. okt. 30. 12:54
 1/6 anonim ***** válasza:
Öleld át, beszélj érzelemből.
2015. okt. 30. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nekem nem akarsz a legjobb barátom lenni?

Az én barátaim nem ilyenek es ez nagyon hiányzik xD

2015. okt. 30. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok vele. Hívd át beszélgessetek a barátságról mélyen és akkor mond el neki ezeket a dolgokat.
2015. okt. 30. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Csak mondd el neki mit (ebben az esetben nagyon jó barátságot) érzel iránta :)
2015. okt. 30. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szerintem ha sokat lógtok együtt és kiadja magát neked.Te is kiadod magadat neki. Akkor érzi.


Én lány vagyok ugyan,de nem épp egy érzelmes típus. Viszont legjobb barátnőm sokszor meglep vmi aprósággal pl kulcstartó,barátságról szóló mágnes és egyéb dolgok. Mi mondjuk sokszor ölelkezünk,ez fiúknál nem szokás tudom.


Ő sokszor is mondja,hogy szeret. Én nem szoktam mondani,csak írom,hogy én is,vagy én is szeretlek ilyenek.

2015. okt. 30. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek :D
2015. okt. 30. 20:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!