Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » 14 eves leszbi vagyok, mindenk...

14 eves leszbi vagyok, mindenki otthagyott amikor fellvallaltam a barataim elott, most akkorr csak leszbikkel baratkozhatok v mi?

Figyelt kérdés
Most ne azzal piszkaljaatok h tisztaba vagyok a nemi identitasommal az mas tema kerem ne ezt ecsetelgessetek. Viszont amikor a barataimnak bevallottam mert sok pletyka meg ertettleenseg jott letre a sok srac kikosarazasaval kapcs, mindenki otthaagyott. Most akkor meg hetero barataim nem is leehetnek? V ha ebbe ma . Belee is. Nyugodtam akkor leszbikusokat honnan szerezzek?? Mert hogy en meg husver leeszbikussal meg elletembe neem talalkoztam az is biztos :/ most. Ugy erzem eletem legnaagyobb hibajat kovettemm el h elmondtam, msot akkor folytathatnaam a boldog illuziban valo elest, h korbebastyazom magam hamis baratokkal.

2015. okt. 31. 22:36
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Sajnálom,hogy ez történt! :( Nagyon rossz ezt így olvasni...Még elég fiatal vagy ennyi szenvedéshez..ha gondolod írhatsz privát üzenetet és megbeszélhetjük!

(egy szintén leszbikus lány)

2015. nov. 12. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim válasza:

Aki gondolja irhat nekem is :)

16/L

2016. márc. 16. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:
Szia^^ en is az vagyok es szinten 14 eves. En fel eve ezt a "baratok elhagynak" kerdest kb 10.000szer irtam ki de csak 20 eves leszbik irtak ram h jarunk e, vagy a koromnal ragattak le h en ezt meg nem tudhatom😂 rendes valaszt alig ha kaptam>< ugy h en vegul eljutottam oda h a megmaradt barataimmal erositettem a "kapcsolatomat" es sok uj leszbi baratnom lett. Nem tudom hova valosi vagy de itt budapesten vannak paran es imadok veluk lenni>< Remelem tudtam segiteni irj privatba ha kell segitseg meg^^
2016. márc. 17. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
de hogy is nem kell csak velül dumálni nem minden ember homofób ... hiddel mindenkit meg kell ismerni .. nyugotan írhatsz nekem is ... :) imádom a melegeket :) és hetero nő vagyok
2016. szept. 1. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!