Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy viselkedjek a sráccal,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy viselkedjek a sráccal, aki elutasított? SOS!

Figyelt kérdés
Randira hívtam egy srácot. Nem hívtam el konkrétan, csak utalgattam, stb, de rájött, hogy mire megy ki a dolog, mert elég egyértelmű volt, és visszautasított (nem annyira kedvesen, de nem volt bunkó). Nem ismerem a srácot egyáltalán. Holnapután oda megyek, ahol ő dolgozik, mert az egyik barátnőm is ott dolgozik (őáltala tetszett meg a srác, mert egyszer bementem hozzá, és a pasi is ott volt), és olyan ciki, nem tudom, hogy viselkedjek. Magabiztosnak kéne tűnnöm, de már 2 nappal előtte ezen stresszelek!! Feg, hogy mikor lepattintott, reflexből azt mondtam, hogy "én sem gondoltam semmi olyasmit, van barátom". Olyan ciki! SEGÍTSÉG!!!!

2013. okt. 4. 18:58
 1/7 anonim válasza:
Én még nem voltam ilyen helyzetben, de szerintem viselkedj úgy mint másokkal, tehát mintha nem is történt volna semmi.
2013. okt. 4. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mikor belépsz vágd pofán egy nagy hallal, mint a Monty Pythonban. Vagy híreszteld róla, hogy tutira meleg.
2013. okt. 4. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Első, köszönöm! De pl köszönjek neki...?
2013. okt. 4. 19:08
 4/7 anonim ***** válasza:

viselkedj természetesen :) köszönhetsz neki, kedvesen, de semmit mondó mosollyal

jaj de kis aranyos vagy, nagyon fiatal lehetsz :))))))

2013. okt. 4. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Csak természetesen,emelt fővel. Nyugodtan köszönhetsz.
2013. okt. 4. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nem a te hibád, hogy elutasított, mi van ha meleg, mit tudom én....

Ha meg nem ismered, azt se tudhatod mit gondolhat, akkor meg mit érdekel, de azért bele ne halj!

2013. okt. 4. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Rám hallgass, mondom adj neki egy tockost egy nagy hallal.

Nincs horgász a családban?

2013. okt. 4. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!