Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogy viselkedjek vele egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy viselkedjek vele egy ilyen helyzetben? Bovebben lent

Figyelt kérdés

Tehát,szakitottunk a barátommal kb 1 hónapja, de nemrég újra elkezdtünk beszélgetni, úgy , hogy ő keresett fel engem. Most úgy vannak a dolgok, hogy azt mondja nem tudja mit akar, ha rákérdezek valamire az érzéseivel kapcsolatban vagy nem válaszol vagy nem tudja,tehát semmi konkrétat nem mondd, néha úgy is érzem hogy talán zavarom,mert olyan szűkszavú,és olyankor mondom neki hogy hagylak akkor, és akkor mindig olyat ir,hogy dolgozik,azért nem nagyon tud irni( ez igaz) ,vagy pedig mikor mondom hogy hagyom kérdez valamit ..tehát nem akarja hogy ne beszéljünk ..Sok gondolja volt az utóbbi időben , és mondja ,hogy most próbál helyrejönni ..

Beszélgetünk,tegnap is egész nap beszéltünk , és azt monda hogy fogunk találkozni, hogy végre el tudja dönteni mit akar.. és hogy fog szólni..

A héten is volt úgy,hogy találkozunk , de végül nem ért rá ,és személyesen jött oda hozzám szólni, hogy dolga akadt,neharagudjak stb.. az elköszönésnél olyan volt mint aki meg akar csókolni,de mégsem tette, csak megsimogatott ..

Én úgy érzem még szeret..és szerintem ha találkoznánk kibékülnénk, de hogy viselkedjek vele,hogy minél hamarabb sor kerüljön a találkára ? Mit irjak neki ? keressem egyáltalán? ugy beszélgessek vele,hogy vegye észre,hgy mennyire megvisel hogy nincs velem,vagy csak legyek vele kedves és vidám? Szakitás előtt nagy volt a szerelem,tényleg!



2015. márc. 27. 09:29
 1/1 anonim válasza:

Ne írj neki, ne keresd.

Én már rég hagynám ezt a kapcsolatot.

Nem tudja mit akar, ne zaklasd.

Hagyd az egészet már a fenébe...

Nem véletlenül lett vége

2015. márc. 29. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!