Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Egyik haverom manapság teljese...

Egyik haverom manapság teljesen elhanyagolja magát, szóljak neki, hogy kapja össze magát? És hogy mondjam neki?

Figyelt kérdés

Gyakorlatilag egy szemöldöke van XD és teljesen le van pattanva a gyerek, pedig nyáron még teljesen jó volt a külseje (nem mondom h jóképű mert én is srác vagyok xd)

Hogy mondjam el neki? 13F



2015. nov. 2. 18:07
 1/9 anonim válasza:
Szépen , lassan finoman menj oda hozzá és mond meg neki hogy tetszik neked.! :)
2015. nov. 2. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
khm oké. Nem vagyok meleg :"D
2015. nov. 2. 18:09
 3/9 anonim ***** válasza:
Szólogass be neki, oltsd le egy kicsit, hogy magához térjen. A "Hát te meg hogy nézel ki, b..dmeg!?", "Mi a f..sz lett veled!?" csak ráébreszti, hogy változott valami. Oltogatsd kicsit, úgy sem veszi b..szogatásnak, mivel haverok vagytok; burkolt igazság ez, nem több. Csak leesik neki. :D
2015. nov. 2. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

"Nagyon elhagytad magad mostanában."

Ha oltogatni kezded, küld hozzám, elintézem sose álljon veled szóba.

2015. nov. 2. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
A többiek hülyeséget mondanak. Ha jó barátok vagytok akkor beszélj vele és mond meg hogy ez így nem jó, és tegyen ellene.
2015. nov. 2. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Azért az szép dolog, hogy a szíveden viseled a sorsát, főleg ilyen fiatalon!
2015. nov. 2. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
0%

#3 vagyok


Fiúkról beszélünk, veregessem belétek. :D Majd leülnek lelkizni valami kávéházba, nem...? Kanoknál ez nem így megy. Mondtam, hogy szólogasson be neki egy kicsit. Nem fog megsértődni (fiúkról van szó, ismétlem.) Ráébred a dologra azt cső. Ne dramatizáljátok túl.

2015. nov. 2. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

#3 valszeg ezt fogom bevetni :"D

Amúgy meg nem viselem a szivemen a sorsát csak 1szerüen észrevettem és ennyi

2015. nov. 2. 20:19
 9/9 anonim ***** válasza:

#3 vagyok (megint)


Ugye, Kérdező? XD Tényleg azért mondom, mert ez a legjobb megoldás. Hidd el, működni fog. Saját tapasztalat ;) Aztán hajrá... XD

2015. nov. 2. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!