Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Nincsenek barátaim, mert...

Nincsenek barátaim, mert mindig mindenki többet akar, help?

Figyelt kérdés
Én nem értem, soha nem teszek olyasmit hogy félreértsenek, nem is beszélek olyan dolgokról ami szerelmi vagy hasonló témakör, nem vagyok egy nagy szám csaj, vannak nálam jobbak, szebbek. Mégis mindig mindenki többet akar tőlem. Lányokkal meg egyszerűen nem jövök ki. Mellesleg két lány is kikezdett már velem, szóval az sem biztos hogy másabb lenne. Nem értem mi a fenét rontok el? Mintha senki nem tudna barátként nézni rám... mit tegyek?
2015. nov. 6. 12:17
 1/4 anonim ***** válasza:
szimplán egyszerű vagy :D sok pasi van oda az egyszerű lányokért:)
2015. nov. 6. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ez szomoru,sajnos nekem sincs 1 igazi barátom se. :(
2015. nov. 6. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
0%
Megértelek sajnos a mai fitalok akár lányok akár fiúk mindig többet akarnak és aki nem velük egy szinten gondolkodik az számukra semmit sem ér, maximum akkor ha tudják hogy egy ideig le lehet őket húzni nem csak anyagi értelembe hanem több mindent megtesz helyettük főleg a tiniknél igaz ez sajnos. Én mindig is érettebb voltam a társaimnál és nekik ez nagyon nem tetszett meg komolyabb is vagyok engem így neveltek hogy a hülyéskedésnek iskolába, munkahelyen nincs helye, persze ez azóta változott mert már tudom kontrollálni a munkahelyemen hogy mi az ami belefér és mi az ami nem. De lényegében 20 éves koromig nekem sem voltak igaz barátaim egy barátom volt csak akivel kisgyerek korunk óta jóba vagyunk, de ő amint leérettségizett elment az apja mellé dolgozni a vállalkozásukba mellette meg lerakta esti tagozaton a szükséges képzést hogy később hivatalosan is alkalmas legyen a cég vezetésére, azóta már vele sem tartom a kapcsolatot mert ő közben 30 km-re költözött innen ahova a céget is vitték az apjával mert ott olcsóbban tudtak venni telket a telephelynek és nagyobbat építettek ezzel valamint arra felé jóval egyszerűbb eljutni a nagy városokba mert szinte csak egy útvonal van két város közt. Lényegében akkor egyedül maradtam én jártam OKJ képzésre igaz jó társaságban voltam 18 fős osztályba elvoltam velük de mint osztálytársak, barátságok nem alakultak ott, sosem jártam el velük sehova, és nem is beszéltünk iskolán kívül sem egymással ha nem volt muszáj a tanulás vagy a gyakorlat miatt. Utána én elmentem dolgozni jelen munkahelyemen is inkább az idősebb korosztállyal jövök jól ki a 35-50 évesekkel ezerszer jobban elvagyok mint a korombeliekkel akik igaz kevesebben vannak. Én tulajdonképpen mindig is az idősebb kollégákkal járok el szórakozni ha valaki épp kerti partyt szervez vagy alakul egy kis összejövetel akkor velük tartok majdnem mindig. kevés nő dolgozik a cégnél egy műszakban csak 3 nő van de velük is nagyon jól kijövök néha velük is eljárok, picit furcsa hogy 40 éves nőkkel vagyok együtt egy kisebb szórakozó helyen sokan furcsán is néznek rám de engem nem érdekel, jól érzem magam velük akkor miért ne? Persze egyetlen lány ismerősöm van aki olyan jellem mint te ahogyan leveszem a írásodból vele jól kijövök először udvaroltam neki 18 éves lány okos, intelligens és gondolkodása is olyan érett mint az enyém. Ő csak barátként akart engem mert bevallotta hogy külsőleg nagyon nem jövök be neki, meg neki inkább maradjak meg barát mert így jobban elvagyunk mint ha egy pár lennénk. Ő neki van most pasija hát hagyjuk milyen ember, nem nagyon kedvelem, bár elvagyok vele csak néha elszomorít ha látom hogy puszilkodnak meg összebújnak ez nekem rosszul esik, de én megígértem a lánynak hogy vigyázok rá és a barátja maradok, ő is sokat tesz értem, az unokanővérével aki nálam is 9 évvel idősebb vele összehozott, nagyon bejön nekem fiatalos is a csaj annak is látszik csak papíron tapossa már a 30 as éveit, gyereke nincs, sosem volt férjnél, nagyon jó munkahelye van, van saját háza, nekem saját autóm néha ő is használja azt és nagyon jól megvagyunk ketten. Én már akkor rájöttem hogy nekem az idősebb emberekkel van jobb viszonyom, a már nálam fiatalabbak főleg a 18-20 évesek már megadják nekem a tiszteletet mert felnőttként tekintenek rám a 15 éves iskolások magáznak már engem csak mert másod állásba órákat tartok egy szakközép iskolába az adott tagozaton.
2015. nov. 6. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nézd, egészséges független srác nemcsak lelki barátnőt keres, hanem testit is, ha azt látja, hogy neki tetsző szingli csaj kedvesen áll hozzá, akkor persze hogy próbálkozik. Engedj egy olyan srác közeledésének aki tetszik neked, és a baráti köre is tetszik. :)

Jellemzően régi barátaink csajai azok, akik tényleg olyan lány barátok, hogy velük nem próbálkozunk, de még a hozzájuk viszonyulásban is van egy kis játékos erotika.

2015. nov. 6. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!