Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Nagyon bánt, hogy a legjobb...

Nagyon bánt, hogy a legjobb barátnőmnek már kevésbé vagyok fontos. Szerintetek milyen viselkedés ez, amit csinál?

Figyelt kérdés

Nem vagyunk olyan régóta legjobb barátnők, csak gimi utolsó évében lettünk azok, úgy kb. 3/4 éve.

Nyár végéig minden nagyon jó volt, sokat beszéltünk, sokat találkoztunk, minden titkot elmondtunk egymásnak, éreztem, hogy szeret, olyan dolgokat tett meg értem, amit más nem tenne meg.


De ez megváltozott... valahogy éreztem, hogy az, hogy mindketten másik egyetemre megyünk, közénk áll, de tudtam azt is, hogy nem miattam lesz így. Valahogy ő ilyen személyiség, azokkal jön ki jobban akik fizikailag is közel vannak hozzá, meg ha van új barátja akkor hajlamos "elfelejteni" a régit.


De nem arról van szó, hogy kevesebbet beszélünk... Vagyis erről is, de mostanában elég durván elhanyagol. Nem ír vissza, pedig látta, hogy írtam neki, aztán ha akar valamit akkor ír, de nem válaszol az én kérdésemre. Azt mondta, azért, mert szerinte nem fontos, és lusta visszaírni nem fontos dolgokra.

Már egy ideje szingli, és emiatt rosszul érzi magát, és kell neki a megerősítés, hogy ő igenis vonzó, ezért folyton pasizni akar. A múltkor megbeszéltük, hogy tartunk egy "ottalvós" bulit, de lemondta, mert neki pasiznia KELL, szóval muszáj most azonnal elmennie bulizni. Hívott engem is, de nem mentem, mert tudtam hogy egyedül fog hagyni, meg eleve megbeszéltünk valamit. Ő ezen megsértődött, és másnap nem is írt semmit, pedig mindennap beszél(t)ünk.

Keveset ér rá velem lenni, max egy kajálásra összefutunk és ennyi, de másokkal több órát is együtt van, fel is megy hozzájuk ha úgy van.


Beszéljek vele igaz? Nos... már beszéltem. De ő ezt nem úgy gondolja ahogy én, szerinte ő nem bunkó ezzel, ő csak ilyen és fogadjam el és kész...


Mit gondoltok?


2015. okt. 30. 19:04
 1/3 anonim ***** válasza:
Keress másik legjobb barátnőt.
2015. okt. 30. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha már átbeszéltétek és konkrétan így elhajtott akkor ez füstbe ment terv. Ha kimondta hogy neki így jó akkor nincs mit tenni...
2015. okt. 30. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Valószínűleg talált másokat akik fontosak.

Sajnos ahogy ez leírtad lerí,hogy nem vagy fontos neki ergó nem barátnő,végképp nem legjobb.


Hagyd elmenni.

Próbálj új embereket megismerni.

2015. okt. 31. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!