Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » A legjobb barátnőmmel alig...

A legjobb barátnőmmel alig beszélünk, mert kibeszéltem, mert megbántott. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Sziasztok! 17/L

Szóval, hogy összefoglaljam a legjobb barátnőmmel már 13 éve vagyunk barátnők.És az tény, hogy ő a veszekedősebb, sértődékenyebb.. én visszahúzódóbb vagyok inkább.. nagyon nehezen sértődök meg.. sokszor volt hogy megbántott szavakkal csak ő nem vette észre..és közép iskolások lettünk, ő másik suliba került, és nekem lettek új barátnőim, akikkel nagyon kijöttem.. de barátnőm sokszor féltékeny volt rájuk.. de azóta is tartottuk a kapcsolatot facebookon.. de mondott az egyik nap valami nagyon bántót ami miatt nálam eltört a mécses és ráírtam az egyik barátnőmre, csak hogy kiadjam magamból, mert tudtam hogyha ezt a legjobb barátnőmmel beszélem meg akkor tuti én lennék a hibás, mert sokszor rám halmozza a dolgokat.. és mikor találkoztunk a legjobb barátnőmmel.. ő véletlenül elolvasta a telefonomon, hogy miket beszéltünk róla.. és megsértődött és hiába próbáltam vele beszélni.. ő nem volt rá hajlandó..utána végig sírtam miatta.. azóta már kibékültünk.. de nem olyan a viszonyunk mint régen.. és sokszor még mindig féltékeny a többi barátnőmre.. meg flegmázik.. (ja és van egy pasija, akivel sokszor találkoznak és emiatt kicsit elhanyagol engem) és én már nemtudom, hogy mit csináljak.. sokszor nem tudunk már miről beszélgetni.. és a suliba a barátnőimmel mindig van témánk.. msztetek mit tegyek, hogy jobb legyen a kapcsolatunk? mit rontottam el? vagy hagyjam ezt a barátságot?


2015. okt. 4. 20:47
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
17 éves vagy? Szerintem inkább 12-13...
2015. okt. 4. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Vannak új barátaid a suliban, tartsd velük a kapcsolatot. A régi valószínűleg már nem fog megbízni benned, ahogy én sem tenném, ha kibeszélnek a hátam mögött.
2015. okt. 4. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Igen, csak gyorsan gépeltem.. bocsi ha érthetetlen.
2015. okt. 4. 21:08
 4/7 A kérdező kommentje:
Én nem kibeszélésnek szántam, mert úgy volt, hogy utána ezt vele is megbeszélem, csak nem hallgatott meg.. és nekem már nagyon rosszul esett, hogy mindig haragszik rám, hogy féltékeny a barátnőimre.. pedig ő is jóban van velük, meg sokszor találkozott is velük.. csak hát féltékeny rájuk.. meg ha eddig aki kereste is az mindig én voltam.. mindig én írtam rá facebookon is.. és ő mindig a barátjával volt.. és ha én megbántottam akkor mindig haragudott rám és nem mondta el, hogy mi a baja.. de és ő rá sose haragudtam..és nem szeretném elveszíteni..
2015. okt. 4. 21:13
 5/7 anonim ***** válasza:

Biztos, hogy 17 éves vagy?

Ilyen kislányosan és összeszedetlenül 11-12 évesek szoktak írni..

2015. okt. 4. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Jézus... Nőj fel! Egyébként ez miért is családi kapcsolatok?
2015. okt. 4. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Segítséget kért szerencsétlen nem lenézést!! hagyjátok békén azt menjetek máshova.

Hát figyelj, az szerintem sem teljesen jó, ha azonnal kibeszéled a másikat, de ha valaki megkérdez mi a baj, akkor annak az 1 embernek elmondhatok, de ha már külön témának számít a másik lány az már tényleg nem olyan, hogy kiöntötted valakinek a szíved. Hagyd, had nyugodjon le, hátha magához tér, ha meg nem, az az ő baja, inkább arra koncetrálj, hogy a mostani barátaiddal jó legyen a kapcsolatod!

2015. nov. 25. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!