Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Jogosan vesztem össze a...

Jogosan vesztem össze a legjobb barátnőmmel?

Figyelt kérdés

Mikor lett nekem barátom, akkor mindig sírdogált meg szomorú volt hogy neki nincs. A barátom haverja szabad volt és összehoztuk őket. Azóta csak vele foglalkozik, engem és a többi barátnőjét meg a sulit is leszarja. A nagy ködben nem látja hogy mit csinál. Én mondogattam neki, szinte könyörögtem neki hogy jöjjön be a suliba de nem ő inkább a pasijával van. Próbáltam megbeszélni ezt a dolgot de csak annyit mondott hogy azt máshogy is megtudja tanulni (közlöm hogy szakmán vagyunk és még egy gyakorlaton se volt) meg hogy én mi a f-ért avatkozok bele a dolgaiba. Én csak jó barátnőmodjára segíteni akartam neki de még neki áll feljebb. Jól döntök azzal hogy megszakítom vele a kapcsolatot? Annyira bunkó lett azóta hogy a pasival együtt van és ez nem csak nekem tünt fel..

Mit tanácsoltok mit kéne tennem? 19/l



2015. okt. 10. 06:58
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Én se tennék másképp.

Azt vedd figyelembe, hogy ő i nagykorú, "felnőtt nő", akinek vállalnia kell a tetteiért a felelősséget.

Nem vagy az anyukája, hogy így pátyolgasd. Ha pofára esik, akkor meg vessen magára, és kezdheti a sulit újra.

Hagyjátok a francba, idővel majd észreveszi, hogy egyedül maradt...

2015. okt. 10. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Komolyan ugyanebben a helyzetben vagyok és én is azon gondolkodom hogy megszakitom vele a kapcsolatot mert mar nagyon elegem van.

Szerintem teljesen jogosan haragszol ra.

2015. okt. 10. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem is teljesen jogosan haragszol rá, és még neki áll feljebb, amikor csak segíteni akarsz, hova süllyed ez a világ.....
2015. nov. 25. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!