Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek ez jó ajándék egy...

Szerintetek ez jó ajándék egy lány barátnak, aki most lesz 30? Vagy esetleg van valakinek valami vicces, frappáns ötlete?

Figyelt kérdés
[link]

2015. nov. 7. 17:04
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
:) Köszi:) Te voltál az első válaszoló is?:)
2015. nov. 8. 11:51
 12/19 anonim ***** válasza:
Nem én voltam az első. :)
2015. nov. 8. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Szerintem elég gyerekes és (már bocsánat de) elég bugyuta dolgok ezek. Csak ha kimondottan ki akarod gúnyolni vagy megrökönyödést kiváltani, akkor lehet hatásos.
2015. nov. 8. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó válaszoló kifejtenéd bővebben hogy miért is gondolod ezt így?
2015. nov. 9. 17:26
 15/19 A kérdező kommentje:
Ha veszek egy ál-Oscar szobrot és rágravíroztatom mondjuk azt, hogy Oscar - Díjkiosztó 2015 Az Év Legjobb Harmincasa, azzal miért gúnyolom ki vagy miért váltok ki megrökönyödést??
2015. nov. 9. 17:28
 16/19 anonim ***** válasza:

Mert ez olyan mű hülyeség és nem sok értelmét látom. Egy további porfogó kacat a polcon. Van értelme? használható valamire? Persze te ismered azt akinek szántad. Ha szerinted szereti az ilyen dolgokat, akkor meg nem tőlünk kell kérdezni. :)


Mindenkinek más a véleménye, mindenki más dolgokat értékel.

2015. nov. 10. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
Ez így van, ahány ház, annyi szokás. De azért kíváncsi voltam az itt jelenlevők véleményére, hogy ők személy szerint örülnének-e ilyen ajándéknak vagy nem...Nyilván használni nem fogja tudni, de szerintem jópofa darab. A nők amúgy is érzékenyek a korukra, pláne ha a 3.x-et töltik, ezért is gondoltam hogy gravíroztatok rá egy önbizalom növelő "idézetet", miszerint attól hogy már 30, még jó karban van...:)
2015. nov. 10. 17:09
 18/19 anonim ***** válasza:

Valójában én a hajmeresztő samponos, évszám konzerváló krémes és többi hasonló hülyeségeket tartalmazó "harmincas" csomagra írtam amit írtam. Annál már csak ez lenne kellemetlenebb:

https://www.youtube.com/watch?v=yVoJvSOSJW8&feature=youtu.be..


" kinek látszol és kinek játszol,

Hiszen elmúlsz húsz és elmúlsz negyven,

És elmúlsz lassan, szépen és csendben."


Az a csomag szerintem ilyen kaliberű hülyeség, amit a kérdés melletti linken találtam.


Na nem a dalban lenne kivetni való, mert az kifejezetten tetszik, csak az adott helyzetben arra emlékezteti, hogy öregszik.

2015. nov. 10. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
Akkor az ál-Oscar díjjal nincs problémád?:)
2015. nov. 11. 18:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!