Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Testvérem osztályából jóba...

Testvérem osztályából jóba lettem valakikkel. Suliba sokat jártak oda hozzám. Pár hete már leszarnak, de köszönnek. Meguntak, vagy miért van ez?

Figyelt kérdés
Úgy érzem én vagyok a hibás.Velem van baj.Akárhányszor jóba lettem valakivel mindig ez lett a vége.Egy idő után meguntak és nem beszéltünk.Valakinek 1 évig,valakinek 6 hónapig,valakinek 2 hétig voltam érdekes.Mindig így volt és szerintem mindig is ìgy lesz,de csakis velem lehet a baj.Ezért nem barátkozok már senkivel,mert mindig ez a vége.Ezek után már nem vagyok rá képes.

2015. nov. 7. 17:40
 1/1 anonim ***** válasza:

Keress egy pszichológust. Amúgy meg lehet csak az a baj, hogy szerepet játszasz. Vagy azoknak a személyeknek másféle felfogásuk van a barátságról mint neked. Lehet mélyebb kapcsolatot akarnak, lehet csak felszínest, lehet csak akkor barátoznak ha jókat lehet röhögni veled.


Ne add fel! Megtalálod a hozzád illő barátokat!

2015. dec. 8. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!