Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Ilyen feltételek mellett ti...

Ilyen feltételek mellett ti egyedül mennétek vagy valakivel/valakikkel gólyatáborba? 19F

Figyelt kérdés

Pár nap és gólyatábor. Még sosem voltam ilyen jellegű helyen sem, főleg nem így, hogy csupa-csupa ismeretlen emberrel. Senkit nem ismerek közülük. Rengetegen vonattal fognak menni, ebben biztos vagyok, mert az iskola városán kívüli helyen van a tábor. 6 órás időköz van megadva, hogy addig kell a táborba érni, szóval biztos nem egy vonattal fog mindenki menni. Tegnap kiírta egy lány, hogy szívesen menne valakivel, ha van rá igény.

Nem tudom. Én elég antiszoc vagyok, ez pedig első ilyen alkalom lenne, hogy full ismeretlenül találkozok egy idegennel és utaznom is kellene vele 45 percet és beszélgetnem. Mert ugye, ha bevállalom, hogy vele megyek, akkor beszélgetni kell egész úton, úgy lenne az illendő. Mondjuk dunsztom sincs, hogy ilyen helyzetben hogyan kell bemutatkozni. Puszi arcra, kézfogás vagy mindkettő? Sosem voltam még ilyen helyzetben. Mellesleg egész szép lány, de gondolom nem egyedül fog menni, biztos, hogy más is jelentkezik majd mellé. Mondjuk van 2 srác meg 2 lány, akkor a két sráccal kézfogás és lányokkal is? Most nyugodtan lehet hülyének nézni, de vesszek meg, ha tudom mi van ilyenkor.. :D

Azon is gondolkodtam, hogy nem erőltetem ezt a mással menjek együtt dolgot, kibírom egyedül az utat, aztán ott majd csak megismerkedek valakikkel.

Túlparázom nagyon, az a helyzet.


2015. aug. 22. 23:54
 1/9 anonim ***** válasza:

Menj velük. 45 perc nem sok idő, simán átlehet beszélgetni.

Bemutatkozáskor pedig kézfogás. Sok lány idegenkedik az újonnan megismert emberek puszilgatásától, köztük én is.

2015. aug. 23. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Kezdésnek jó, hogy antiszoc. létedre el szeretnél menni. A srácokkal kezet fogsz a lányoknak meg köszönsz, hogy sziasztok. Kezet fogni egy lánnyal szerintem manapság nem szokás, de a puszit még sokallom ha nem ismered őket. :D Én nem voltam gólya táborban és ugyan úgy lettek ismerőseim, bár nyilván szeptemberben könnyebb lesz ismerősökkel indítani. :D 22/f. :D Alkoholt vigyél a vonat útra is, kicsit oldja a hangulatot. :D
2015. aug. 23. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Eddig a lány csak egyedül van, nem írt még senki neki. Habár privátban lehet.

Nekem meg mondta már lány, hogy kezet csak a qrvák fognak, kitudja, hogy ő mit gondol.

2015. aug. 23. 00:06
 4/9 anonim ***** válasza:
Háát haver.. azért majd írd le milyen volt
2015. aug. 23. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
75%
ó,basszus én meg nem megyek főiskolára,mert elfelejtettem jelentkezni..nálam már cikibb nem lehetsz,akármit csinálsz :D 19/l
2015. aug. 23. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Az alkoholt előírták, hogy vinni KELL, szóval azzal nem lesz gond.

Majd leírom, hogy milyen volt.

2015. aug. 23. 00:08
 7/9 A kérdező kommentje:
Azt hogy lehet elfelejteni? :D
2015. aug. 23. 00:09
 8/9 anonim válasza:

Kézfogás és tejes név, ez az etikett. Utazhatsz egyedül is, én így tennék, ha már antiszoc vagy, a vonaton elég erőltetett is lehet a beszélgetés, a táborban lesz időd ismerkedni. Azért vannak a csapatkapitányok, hogy összekovácsolják az embereket. Rengeteg ilyen ismerkedős játék lesz, a feszkó oldásra meg ott az olcsó bor. Életed egyik legjobb bulija lesz, jó szórakozást! ;)

22/f

2015. aug. 23. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Csomó szituáció lesz az ismerkedésre, csak nyiss kicsit te is a többiek felé.

Mondjuk mi vonattal is szervezetten mentünk, közösen, beszélgetésen nem sokáig kellett gondolkodni, végig énekeltették velünk az utat. Ha odaértek a lakótársakkal adott lesz az ismerkedés, az már kapásból pár ismerős.

Nálunk csapatok is voltak, ott is sok ismerőst össze lehet szedni, első nap meg random odamehetsz kb akármelyik társasághoz, mások is akkor ismerkednek még, nem fog furcsán nézni rád senki. Utána már annyi, hogy kezdenek kialakulni a társaságok, de még akkor is odaverődhetsz akárhova.


Ne egyedül vonatozz, ha van lehetőséged társaságban.

Ez a puszi vagy kézfogás nálam is mumus amúgy, rögtönözz, lehet azért érezni köszönés után, hogy melyik a jobb.

2015. aug. 23. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!