Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Lehet hogy fél?

Lehet hogy fél?

Figyelt kérdés

Igazából már 1-2 alkalommal korábban biztos, hogy tettem fel az üggyel kapcsolatos kérdést, de mivel újabb dolgok történnek/újabb logikus magyarázatok jutnak az eszembe, ezért ismét segítségre van szükségem.


Tizedikes fiú vagyok, megtetszett egy lány, aki kilencedikes, ugyanabba a suliba járunk.

Mivel suliban is csak kb egyszer láttam azelőtt, azért gondoltam facebookon mégiscsak könnyebb lenne megtenni az első lépéseket. Bejelöltem, visszajelölt (lájkoltam a képét, ő is az enyémet), majd ráírtam. Igazából totál közvetlen és beszédes volt, nagyon megörültem, de néhány átbeszélt dolog után, hirtelen megkérdezte, hogy konkrétan mit is akarok tőle, mert hogy ez furcsa és általában neki mindig csak hátsószándékkal írnak a fiúk. Mondtam, hogy nincs hátsószándékom, majd ő leokézta, így lett vége. 1-2 nap múlva megint ráírtam, de nem írt vissza, azóta sem.

Végre valahára élőben is láthattam közelebbről, ráköszöntem, elfordította a fejét és nem köszönt vissza. Már teljesen elterveztem, hogy ha legközelebb is látom, akkor hogy fogom leoltani a rákba, hogy milyen beképzelt felmosórongy, de aztán érdekesmód ma visszaköszönt. Elfordította a fejét elsőre, aztán visszanézett és csodálatos módon visszaköszönt.

És akkor egy teljesen új megközelítés futott végig az agyamon. Lehet nem beképzelt, csak fél. Amikor elsőre elfordította a fejét, akkor is mintha kínosan érezte volna magát.. Alapból egy kicsit visszahúzódó lánynak tűnik, de ez az elmélet sok mindent megmagyaráz (és ad egy kis önbizalomérzetet is).

Igazából nekem bőves-bőven elég lenne, ha csak barátok lennénk, ezért is ezt a kategóriát választottam.


Konkrétan mi is a kérdésem..

Mivel már kiszámítottam, hogy szerda reggelenként mindig látom őt, ezért elhatároztam, hogy akár beszélhetnék is vele élőben hosszabban, de mostmár tényleg fogalmam sincs mit mondanék neki! Nem az a baj, hogy félek, csak nem tudok neki mit mondani.. Eddig jó ötletnek tűnt, hogy leoltom, hogy nem képes egy szót visszaírni vagy köszönni legalább, de lehet, hogy nem is beképzelt, csak félénk, megbántani meg nem nagyon akarom.

Szóval, hogy térjek rá erre a kérdésre (arra, hogy mi a rákért nem ír vissza és miért naponta változó hogy köszön-e?) rövid időn belül, úgy hogy egyikünknek se legyen túlságosan kínos vagy sértő?


2015. nov. 10. 14:54
 1/2 anonim ***** válasza:
Hàt nekem az jön le hogy a csajnak rosszul esett hogy nem akartàl semmit, ezért került. Vilàgosítsd fel hogy mennyire hiányzott a társasága az átbeszélt napok után..aztán ha már több nem is lehet barátok lehetnétek . Ha van esély azt ùgyis làtod ha meg nincs fogja mondani. Legalább tudod hànyadàn álltok.
2015. nov. 10. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

"És akkor egy teljesen új megközelítés futott végig az agyamon. Lehet nem beképzelt, csak fél. "


Ez igen valószínű, sőt, nem csak fél, de világosan elmondta neked, hogy a fiúk hátsó szándékkal szoktak ráirni fb-n!

Tehát volt pár rossz tapasztalata fiúk közeledéséről, ezt tartsd szem előtt!


Aztán meglátta rajtad két összefutást követően, h te nem az a bunkó, önző típus vagy, mint sok más fiú, és akkor már kedvesen visszaköszönt rád.


Nyerő vagy nála! Ha nincs csávója, még simán össze is jöhetsz vele! Hajrá! :)

De legyél tapintatos, ne nyomulj túlságosan!


További javaslatom:

a legtöbb csaj és nő szereti, ah viccelődnek vele. VELE. Tehát nem annyira általános ,elvont poénokra gondolok, és szexviccel se próbálkozz elsőre, mert eléggé két esélyes: dupla, vagy semmi.


Szóval, laza legyél, vedd úgy, hogy bármi lehet, az is ,hogy többször beszélgettek, de nem nyitott a lány semmire, esetleg csak beszélgetésekre.


Szüval ne éld bele magad, de legyél határozott.


További tanácsom:

legyél határozott, legyen önbizalmad.


És még valami: önbizalom, határozottság.


NE beképzelt legyél persze, és NE bunkózz, NEM ezt mondom.


Ha veszi a poénodat -rögtönözz, amikor csak lehet, ASSZOCIÁLJ ERRE-ARRA-, akkor esélyesen szereti, ha viccelsz vele, ez midnig jól jön, ettől is oldódnak a lányok. :) Sőt, ha laza vagy ,te magad is oldódsz, h asszociálsz, és nyomod az apró, aranyos marhaságokat. ;)


Ha nevet, elejthetsz váratlanul apró, NEM rámenős bókot!!


Példa (NE tanuld be, cska rögtönzök, szemléltetésképp!) :


TE: - Tudtad, hogy a bocik füveznek? :P ;-)

CSaj: - Hehehehe :)

TE: - Jé, téynleg, bocik.. msot vettem cska észre, milyen aranyos boci szemeid vannak. ;-)


Persze, ha történetesen tényleg olynok a szemei. Legyél őszinte. És spontán.


Aztán a poén oldja mindkét felet, és asszociálhatsz időnként komolyabb témákról - puhatold ki, mi érdekli! Vaalmi közös téma csak kell, sőt... anélkül minek ismerkedni, nemde? :)

2015. nov. 10. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!