Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek baj, hogy ilyen...

Szerintetek baj, hogy ilyen vagyok?

Figyelt kérdés
Ami a leginkább zavar, hogy nagyon kevés barátom van. Az osztályban a többiek mások mint én, kicsit bunkók és neveletlenek is. Sajnos egyáltalán nem tudok beilleszkedni közéjük. Strébernek tartanak, mert érdeklődöm egyes tantárgyak iránt és sokat tanulok, amit egyáltalán nem bánok, csak emiatt is sokszor lenéznek... Jelenleg nagyon magányosnak érzem magam, csak a családomra számíthatok... Érezte már más is ezt? Hogy viseltétek? (Hozzáteszem, hogy még a kamaszkor elején járok)
2015. nov. 10. 16:59
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
49%
Szintén ez van velem is csak én kevesebbet tanulok és mégis jók az eredményeim. 14/L
2015. nov. 10. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Az egy nagyon jó tulajdonság!:) Ezek szerint nem csak velem van ez...
2015. nov. 10. 17:05
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Miért lenne baj? Aza jó ha tanulsz

Az osztálytársaidat meg szard le

2015. nov. 10. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Igen, igyekszem, csak rossz érzés kirekesztettnek lenni... A tanulást pedig semmi esetre se fogom abbahagyni. :) Köszönöm a válaszokat!
2015. nov. 10. 17:25
 5/12 anonim ***** válasza:
49%
Dehogy baj! Ne is törődj velük, ha ilyen bunkók, akkor nem is érdemlik meg a társaságodat. Tarts ki, ha jól tanulsz, akkor esélyed van olyan középiskolába kerülni, ahol nem ciki tanulni, és könnyebben barátkozhatsz. :)
2015. nov. 10. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
49%
iskolaváltásra lenne szükséged.
2015. nov. 10. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Ne foglalkozz ezekkel az emberekkel.Irigyek azért mert jók a jegyeid és kitartóan tanulsz.Nem ciki tanulni sőt nagyon jó dolog műveltnek lenni. Ugyanez volt velem is,kiközösítettek. Ne búsulj,kitartás!
2015. nov. 10. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
Én is mindig ilyen voltam. Azt hittem én is, hogy középiskolában (legjobb magyar tannyelvű intézet az országunkban, országos szinten is az első százban benne van) majd nem strébereznek, hanem más is hozzám hasonló lesz, de nagyot tévedtem. Akkor meg abban reménykedtem, hogy az egyetemen lesz más, mert ugye infóra csak az megy, aki szereti és akarja tudni satöbbi, de ismét hatalmasat tévedtem :D Engem is cukkoltak mindig, hogy színtízes vagyok, nincs szociális életem (pedig tanúm rá az egész családom, hogy soha nem tanultam, még érettségire sem, s ezt az osztályom is látta, hogy mindig kint lófrálok a városban meg dolgozom). Ez egyszerűen ilyen. Vannak emberek, akik csak a magukfajtát bírják elviselni. Nyolc évig ilyen emberek közt tanultam, aztán liciben volt egy lány, aki normális, kedves, rendes volt, meg még egy fiú is, s na, akkor rájöttem, hogy nem velem van a baj, egyszerűen ritkább fajta vagyok, és nem nagyon vannak hozzám hasonlók. Én úgy tettem ellene, hogy nem erőltettem a barátkérdést, hanem más területen kerestem olyan embereket, akikkel talált a szó.
2015. nov. 11. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat!:) Egy közepes erősségű gimnáziumba járok, azt hittem ezért nem tudok beilleszkedni. De ezek szerint máshol is ez van. Jó lenne ha én is találhatnék igaz, magamfajta barátokat. Sokan azt mondják, hogy akinek kevès barátja van, az rosszabb szociális képességekkel rendelkezik és később nehezebben boldogul majd a nagyvilágban. Igaz ez?
2015. nov. 11. 20:41
 10/12 anonim válasza:
Utolsó vagyok. Ez csacsiság, nekem nincsenek szociális problémáim, nagyon jól mennek a dolgok, pedig kifejezetten kevés eséllyel indultam az életben. Nem kell aggódnod emiatt. S még csak a kamaszkorban vagy, ez, amit érzel, ebben a korban teljesen normális :) Nekem is elmúlt, pedig elég súlyos volt. Ma sincsenek különösebben barátaim, de nem is érzem hiányukat, jó kapcsolatot tartok fenn minden ismerősömmel s bizony jobban kommunikálok ismerőssel és idegennel, mint legtöbb nagyszájú volt iskolatársam :D
2015. nov. 12. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!