Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Két cimborám meg akar hívni...

Két cimborám meg akar hívni egy két napos kirándulásra. Szerintetek el lehet fogadni?

Figyelt kérdés
Ki akarnak menni focimeccsre meg koncertre,ket napot toltenenk videken. Mondtam hogy en nem megyek mert nincs ra keret. Erre kitalálták hogy ketten megívnának és rendeznek minden költséget. Korábban még nem volt precedens ilyesmire elvégre ez vagy 20-25 ezerbe kerülne fejenként. Mem tudom ilyenkor nem sérti az ember büszkeségét ha ilyet elfogad?
2015. nov. 11. 15:23
 1/3 anonim ***** válasza:
77%

Figyelj. Ha nem szeretnél menni akkor ne menj. De ha szeretnél és valóban a szűkös kereted miatt nem akarsz, és felajánlották, hogy fizetik, nyugodtan elfogadhatod.

Nem kellene sértse a büszkeséged. Ha ennyire szeretnék, hogy elmenj, hogy még fizetnék is, akkor bizony rosszul esne nekik, ha még is elutasítód ezt.

Ez csak az én véleményem.

Dönt jól!

Kellemes estét!

2015. nov. 11. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Egyetértek az elsővel.


Ha akarsz menni, akkor fogadd el és menj. Ha alapból nincs kedved, akkor közöld velük, hogy köszönöd, de alapból nem mentél volna.


Ha elfogadod, akkor majd később viszonzod a szívességüket valahogyan és meg van mentve a büszkeséged és ők sem értik félre.

2015. nov. 11. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Logikus indokot akarsz mondani amiért ne fogadnád el?

Miért sértené?

2015. nov. 11. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!