Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » 36 évesen szerintetek normális...

36 évesen szerintetek normális ha nincs barátnőm? 3 gyerekes anyuka vagyok

Figyelt kérdés
nem engedek senkit közel magamhoz többen próbálkoztak közeledni hogy járjunk össze mint barátnők stb stb és mikor már kezdett kialakulni mindig leráztam őket vagy nem vettem fel telot stb néha hiányzik a kikapcsolodás de úgy érzem mintha mássabb lennék én nem tudok óra hoszat a körmökröl rúzsokról beszélni ja és kiakadok ha kibeszélik a sexet nállam az is tabu téma olyan mintha lenézném a nőket olyan butácskák és a szerelmi témáktól is kivagyok nem vagyok valami érzelmes tipus kivéve ha a családomról van szó .Nem találok 1 igazi vagány csajszi barátnőt aki nem hülye pi..a nem zaklat állandóan,és oda vissza megy a meghivás nem csak egyoldalúan kihasznál ,néha irigy vagyok mikor látok anyukákat együtt sétálni ,Imádom a családom de néha jó lenne ha valaki lenne akire rácsörögjek de nem találok olyat akivel 1 hullám hosszon vagyok
2015. nov. 11. 15:29
 1/4 anonim ***** válasza:

"de nem találok olyat akivel 1 hullám hosszon vagyok"


24 éves vagyok, gyermektelen és ugyanez a gondom. Nem találok senkit aki korombeli lenne (úgy értem nem 15 és nem 40 éves) és egy hullám hosszon lennénk. Nem tudom talán a környezetemben talán bennem van a hiba.

2015. nov. 11. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
első válaszoló itt nem is a korosztály ami a legnagyobb baj hanem az ha nem beszéled ki a párod méretét hogy milyen butikba mit néztél ki akkor már fura vagy, vagyunk én olyan barátnőt szeretnék aki nyitott mindenre nem látnám az alamusziságot a szemébe ,nekem volt 1 barátnőm akinek 1 szer eltörött a keze a férje törte el és volt egy kilenc hónapos babájuk a férje csak késő este talált haza ,én átjártam mosogatni segitettem neki mindenbe ,pelus vásárlás stb azt kaptam vissza mikor meggyógyult hogy szakadó esőben mikor véletlen a volt élet társam elvitte magával vidékre a kulcsot,, és hozzá fordultam hogy engedjen már fel a kislányommal hogy ne ázzunk ...válasza az volt a kapu teloba most nem érunk rá Atival ..tehát már megszivtam a nagy barátságot ..lehet ezért nem is merek barátkozni
2015. nov. 11. 16:28
 3/4 anonim ***** válasza:
Én 40 ,nekem sincs ,és nincs is rá szükségem.
2015. nov. 11. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Teljesen átérzem a problémát. Én 30 vagyok, amúgy vágyok barátnőkre, 1-2 akad is, és az életbe jó ha kap az ember 1-2 igaz barátot. Arra gondoltam, te is egy komolyabb egyéniség vagy akit nem ezek a smink-szex-anyósszapulás hoz tűzbe összejárás és barátkozás címszó alatt, így bizony nehéz barátot találni, 100ból 1. De azt javaslom, azért adj esélyt mindig ha jön egy új lehetőség. Én nehezen barátkozok, de tudom hogy külön figyelnem kell ezekre a dolgokra is. Ha ugyanis teljesen bezárkódok, tök hajlamos vagyok ledeprimálódni, férjemmel többet veszekedek ok nélkül és hasonlók. És az ember körül nagyon jó ha van egy fix szociális háló, mert az segít amikor gondok vannak, egészségvédő faktora is van.


A válszom tehát, persze, teljesen normális, ebben a társadalomban az a ritka ha vkinek normális kulturált emberekből van néhány barátja. De próbálkozz amennyire lehet. Én a gyerekeim miatt is figyelek erre, mert a mai világban már az is hátrány ha vki zárkózott és nem tud kapcsolatot teremteni, és bizony ezt nem szeretném átadni nekik. :)

2015. nov. 11. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!