Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek gáz hogy egy 14...

Szerintetek gáz hogy egy 14 éves gyerekkel barátkozok?

Figyelt kérdés
Én 18 vagyok ő pedig 14 és szoktunk járni bulizni stb,meg még szokott velünk jönni egy 18 haverom is? A 14 éves egyáltalán nem néz ki 14 nek hanem olyan 17-18, agyilag sem 14 re mondható.. Szerintetek gáz lenne ha valaki megtudná hogy fiatal korosztállyal barátkozom?
2015. nov. 12. 21:49
 1/7 A kérdező kommentje:
Nem meleg kérdés,csak hogy ne legyen félreértés :D
2015. nov. 12. 21:50
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem nem, én harmincasként is barátkoztam tinikkel, az is egy életkor, esze már akkor is lehet az embernek.
2015. nov. 12. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem. Én is sokszor jobban kijövök a nálam fiatalabbakkal,mert nekik úgymond nincs elvárásuk velem szemben. Főleg, ha külsőre sem látszik a különbség, akkor nem szólhat senki semmit. :)
2015. nov. 12. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Miért lenne ez gáz? 14-18... ugyanolyan tinik vagytok. Nincs igazán különbség.
2015. nov. 12. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem.
2015. nov. 12. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Az a gáz, hogy ilyeneken gondolkozol:) kit érdekel mások mit gondolnak, ha te jól érzed magad vele? Egyébként nem gáz:) én is 18 vagyok és nagyon vegyes a baráti társaságom. Van nekem is 14 éves barátom, vannak velem egyidősek és felnőttek is, sőt még a 70 éves szomszéd nénivel is tök jóban vagyunk :D a szerelemben még csak-csak számít a kor,(bár sokak szerint ott sem) viszont barátságban egyátalán nem:)
2015. nov. 12. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Szerintem nem gáz, tényleg az gáz, hogy ilyenen gondolkozol. Ez csak most tűnik furának, de ha pl egy 34 éves egy 30 évessel bulizik, az már nem fura. Szóval érted.

De amúgy lehet én vagyok maradi, de 14 évesen hova járnak bulizni, te jó isten? Ha az én koromban 14 évesen mentünk volna piálni, akkor anyám úgy elvert volna. Bár változott a világ, de szerintem ez akkor is fura. Miért az a menő, aki már 13-14 évesen iszik? Na mindegy, 30 évesen már egy elb*szott alkoholista lesz belőle, aki kinéz vagy 60-nak!

2015. nov. 12. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!