Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Valójában "időhiány miatt"...

Valójában "időhiány miatt" nem keres annyira? (többi lent)

Figyelt kérdés

Van egy barátnőm,nekem ő az egyetlen barátnőm.Én is neki vagyok a legjobb.


Elkezdtünk dolgozni kb egy időben.Elég sokat melózik 12-14 órákat is.Így megértem,hogy nincs annyi ideje,mint mikor mindketten munka nélkül voltunk.De nekem mostanság elég furának tűnik,hogy mondja "fáradt vagyok megyek aludni majd holnap beszélünk" erre meg még vagy 3 órán keresztül fent van facen.Posztolgatásból látom,hogy fent van,meg hát jelzi is a face.De engem úgymond lekoptat.

Amikor nehezen de tudunk talizni akkor minden happy majd a végén mondja "ha lesz időm írok vagy hívlak"

Érdekes amikor látom,hogy fent van lenne ideje,mert posztolgatni van.De,hogy velem beszéljen fél órát arra már nincs.


Ma reggel is írok neki,hogy mi újság van vele,ezt délután 5 kor látta,de nem írt volna vissza,annyit se,hogy " szia,semmi kül,most értem haza,elfáradtam,veled mizu?" egy ilyet se kapok vissza.


Most biztos nem írok rá.


Lehet csak én reagálom túl,nem tudom.


2014. ápr. 11. 22:49
 1/5 Pocahontas12 válasza:
A legjobb ha rákérdezel,lehet h van más barija(vagy barátja),és téged meg megunt. Ez sokakkal előfordul,elég szar érzés tud lenni. :(
2014. ápr. 12. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Akkor vmikor rákérdezek.De akkor miért nem lehet egyenesen megmondani,hogy "figyelj,most nincs kedvem beszélni,meg unalmas vagy" vmi ilyesmi,lehet rohadtul szarul esni,de legalább tudnám ha úgy van..Igazából unokahúgával nagyon egymásra találtak,most náluk lakik és sztem vele van elfoglalva,már vagy 2-3 hete -.-
2014. ápr. 13. 13:02
 3/5 anonim ***** válasza:
szerintem te se vallanád be ezt így szemtől szembe másnak. lehet, hogy tényleg csak belefáradt a dolgokba, kikapcsolódásra van szüksége. vagy lehet van valami baj neki otthon, kérdezd meg hogy tudsz-e segiteni, minden rendben van-e.. lehet unja az unokahugát és nagyon le is fárasztja. kellemes+hasznos: segits vigyázni az unokahugára.
2016. szept. 28. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Most furcsa volt vissza olvasni egy több mint két éves kérdésemet :D


Utolsó!

Unokahúga csak 2 évvel fiatalabb mint ő ami jelen eseten 21 évest takar,barátnőm tavasszal múlt 23.


Amúgy azóta ott hagyta azt a melóhelyet,rendeződött a barátságunk. Persze most megint 14 órában dolgozik csak máshol és keveset beszélünk,talizunk. De 2 év alatt teljesen más lett minden :)

2016. szept. 28. 20:19
 5/5 anonim ***** válasza:
örülök hogy minden rendeződött :) nem figyeltem a dátumot bocsi, de lehet másnak segít ;)
2016. szept. 29. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!