Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mi tévő legyek az alábbi...

Mi tévő legyek az alábbi problémában? Vagy csak hagyjam veszni évtizedek barátságát?

Figyelt kérdés

Legjobb barátnők voltunk több mint 20 éve, jóban rosszban számítottunk, számíthattunk egymásra, mint 2 nagyon jó testvér..együtt nőttünk fel.

Sajnos az életben vannak nehéz időszakok és én olyan ember vagyok, akinek ha problémája van elzárkózik, szeretem magamba rendezni előbb, utána adom ki, ha kiadom. Elmúlt jó pár hónapban, majdnem egy évben pont úgy jött ki, hogy szinte sosem volt ideje rám a barátnőmnek, bárhova hívtam volt más programja, úgy éreztem néha időpontot kell hozzá foglalnom. Aztán jött nekem egy olyan időszak, amikor nagyon magam alatt voltam és nem kerestem, meg igazából haragudtam is rá, hogy 1 éve nincs ideje rám. Majd eltelt egy hónap, hogy nem beszéltünk egyáltalán, nagyon nagyon rossz volt és írtam neki egy üzenetet, hogy ez és ez a problémám, szeretném rendezni megbeszélni, már leülepedett nekem is, stb. A válasza az volt, hogy ő nem akarja rendezni, további minden jót kívánt és elköszönt. Hagyjam elveszni ezt a 25 évet? Végül is van, mikor egy út kettéágazik egy idő után, de nekem nagyon hiányzik a barátnőm.



2015. nov. 23. 15:51
 1/2 anonim ***** válasza:

Jobb híján, mást nem igen tehetsz.

Szomorú történet. És tanulságos. Mindkettőtöknek.

Csak neki lehet, hogy később lesz az.

2015. nov. 23. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
71%

Ilyen nincs,hogy vkinek nincs akár fél órája sem a legjobb barátnőjére 1 éven keresztül! Barátnőmnek volt egy nehezebb időszaka,de 2-3 hetente 1-2 órát még is együtt tudtunk lenni,plusz beszéltünk 1-2 naponta. Ez kb fél évig volt. Utána szabadabb lett,sűrűsödtek a talik is.

Párkapcsolatban volt,edzett,tanult,dolgozott tényleg nehezebb időszak volt neki.Érthető volt.De minden egyes talit vártunk nagyon.


Barátnőd szépen leépített téged :( Elég borzasztó,hogy egy 25 éves barátságnak így kell tönkre mennie. De 25 év hosszú idő,de leülhetett volna veled ezt megbeszélni,vagy legalább írni egy üzenetet.

2015. nov. 23. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!