Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit tehetnék, hogy visszakapja...

Mit tehetnék, hogy visszakapjam? Nagyon szeretem.

Figyelt kérdés

Van egy fiúbarátom, akivel 4 évig nagyon jóban voltunk, mindig együtt voltunk, egymás nyakában lógtunk és imádtuk egymást. Aztán mindkettőnknek lett egy kapcsolata és elkezdtünk eltávolodni, főleg hogy az én barátom ultra féltékeny típus volt. (azóta szakítottunk és ő is barátnőjével). 2 év telt el úgy hogy nem igazán tartottuk a kapcsolatot.


Pár hétre a szakításom után összefutottunk az utcán és elkezdtünk beszélni, hogy hiányzunk egymásnak, és most is teljesen olyan mintha nem lett volna az a 2 év ami kimaradt. Nagyon jó volt és minden olyan volt mint régen.


Aztán pár napig még beszéltünk, de már nem igazán keres, én próbáltam, de nincs ideje..tényleg nincs sok amúgy de néha kereshetne, és nem csak az én hibám hogy eltávolodtunk, de bocsánatot kértem. Ez alatt a 2 év alatt is sokat gondoltam rá és hiányzott, de most még többet és nagyon fáj hogy már nincs nekem. Talán nem is bánok mást ennyire, mint hogy vele így alakult.


Mit tehetnék, hogy újra közelebb kerüljünk egymáshoz?

Lehetséges, hogy még ő is akarjon újra úgy velem lenni mint régen? :/


2015. nov. 25. 11:08
 1/4 anonim ***** válasza:

"Aztán pár napig még beszéltünk, de már nem igazán keres, én próbáltam, de nincs ideje..."

Innentől kezdve nem igazán tehetsz semmit. Az kevés, ha te egyoldalúan akarod a kapcsolatot, neki is legalább annyira akarni kell, márpedig nem az jön le abból, amit írtál. Hagyd békén, ne nyomulj tovább, ha valóban hiányzol neki, majd keres. Tudja, hol talál meg.

2015. nov. 25. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Én is ettől tartok, hogy egyoldalúan akarom. Csak nem értem, hogy akkor miért nem mondja?

Pár napja találkoztam vele megkérdeztem, hogy majd akar-e valamelyik nap együtt lógni? és azt mondta, hogy persze igen meg szeret majd keres.. hát azóta se keresett. Pedig direkt kértem, hogy ha nem akar mondja meg, de csak nyugtatgatott, meg kedves volt hogy de akar találkozni.. nem értem :S

2015. nov. 25. 12:10
 3/4 Roland G. ***** válasza:

"Pár hétre a szakításom után összefutottunk az utcán...."


Szia!

Ez elég rövid idő egy szakítás után.Idő kell egy ilyen után mindkettőtöknek.Szerintem fel kell dolgoznotok ami történt.Legyél türelmes és ne nyomulj,mert a fiúk ezt általában nem szeretik.Hagyd,hogy ő keressen.

2015. nov. 25. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

de most igazából nem értem a szakításnak mi köze ehhez. :O

de az lesz, hogy várok..hátha :/

2015. nov. 25. 13:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!