Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tehetnek, hogy visszakapja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetnek, hogy visszakapjam? Szinte darabokban van a szivem.

Figyelt kérdés

Nagyon el vagyok keseredve...

13/L vagyok,2 honapig egyutt voltam a baratommal,nagyon boldogok voltunk,sokkal eretebben gondolkozom a koromnal es ezert is kaptam egy ilyen jo fiut.Nagyon jo volt koztunk minden,csak egy baj volt,...mivel meg elegge fiatal vagyok,nem varhatom el a szuleimtol hogy elengedjenek a baratomhoz ott aludni,vagy ki engedni vele bulizni,sot el sem varom tolluk,mert tenyleg elengednek minden hova ahova el szeretnek menni,de azert mindennek meg van a hatara!A baratom azt mondta hogy megerti a helyzetem,hogy var ram mert ugy erzi meg eri es hogy soha nem hagyna el mert nagyon SZERET..En elegge bantam hogy nem mehetek vele azert mindig ide-oda,es nem lehetek allandoan nalla es o se nallam..Most nemreg volt a Szuletesnapom,es aznap este,szomoruan jott hogy ell kell mondjon valamit,amire sirva fakadtam,es mondta h talalt egy lanyt akivel nem lehetetlen hogy a nyaron elmenjenek a tengerre es hogy tobb idot egyutt toltsenek..En ezt meg is ertettem,igazat adtam neki,hogy ha nem erzed magad boldogan melletem,akkor talald meg a megfelelot es en akkor is melleted elszek,csak hogy te boldog legyel..,ugy erzem hogy meg Szeret,hogy ahhoz a lanyhoz nem szeretebol ment hanem hogy csak lefekudjon vele,mert tegnap derult ki hogy a falunk legnagyobb kur***val ment el,o kozbe nem is nagyon ismeri...mit tegyek?tudom hogy,jonni fog meg hogy megbocsajsak neki,de en nem birom tovabb ezt a szenvedest,nagyon hiandzik,meg egyszeruen olyan rendes srac,nem egy olyan LANYT ERDEMEL!Egyebkent,18 lessz a nyaron...Egy elkeseredett lany:(


2009. márc. 1. 19:03
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
sajnos meg kell értened, hogy egy 18 éves srácnak több kell mint amit Te 13 évesen meg tudsz adni neki. Ezért kalandozik a legnagyobb ku*vával...még ha szeret is... Felejts! És ha nagyobb leszel, majd akkor térj vissza rá ezzel a sráccal ha még érdekel!
2009. márc. 1. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Tudom hogy tul kell tegyem magam rajta,de egyszeruen nem megy!!Abban nem nyugszom meg hogy mielott kozolte ezt velem elotte 3nappal azt irta hogy :En olyan boldognak erzem magamat,melleted,annak ellenere hogy ilyen fiatal vagy:

Nagyon faj:(

2009. márc. 1. 19:10
 3/10 anonim ***** válasza:
Hat ido kell....pont mos eli azt a korszakat amikor buliznia kell,es nem komoly kapcsolat,meg lehetne komoly kapcsolata ha idosebb lennel,es egyutt iprobalni sok dolgokat,de ezt veled nem teheti meg....ott a szex,a jarkalas,egyuttalvas,amit te nem adsz meg neki....nemtudo mit mondjak...szar helyzet...le kellene nyugodj....es 1-2 ev mulva ujra nekiindulni...addigra o is erettebb lenne es te is nagyobb....ez volna a legnormalisabb....sosem lehet tudni mit hoz a jovo...az is lehet h visszamegy hozzad miutan kiszorakozta magat azzal a csajjal....
2009. márc. 1. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Szia! :)

Tényleg nagyjából az előttem lévők leírtak mindent amit kellett - én mégis kiegészítem egy kicsit - és tényleg teljes tisztelet hogy 13 évesen ilyen érett vagy, le a kalappal! :)

Hát igen itt a gond hogy ilyenkor az öt év még túl sok idő. Ez most lehet hogy kegyetlen lesz, de lehet hogy az lenne a megoldás ha nem is érintkeznétek semmilyen formában és élj a barátnőidnek, élj még te is. :) Amúgy ha tényleg várna rád akkor mért ment el azzal a másik lánnyal? :( Hidd el ha most megunja a másik lányt utána megbocsátasz neki utána megint mégegy lány aztán megint... lépj túl rajta és élvezd azt hogy ilyen érettgondolkodású vagy. :)

15/F

2009. márc. 1. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Azt nem hagynam hogy minden egyes alkalommal melletem elmenjen egy masikkal..En gondolom hogy az o a fejbe vette hogy az osszes baratjai akit ismer mar mindegyik sexelt,csak meg o nem,es nem akarta rajtam levezetni mivel szeret,es nem csinal olyat amit nem szeretnek...

De ha most vissza jonne,meg azt is nagyon nehezen bocsatanam meg neki,szinte annyira lesujtott evvel,olyan hujeseget csinaltam hogy gyomormosason ment at,ossze vissza beszedtem az orvosagokat,most latom hogy nagy hujeseget csinaltam es hogy erre a fajdalomra vegyi orvossag nem segit:(

2009. márc. 1. 19:33
 6/10 anonim ***** válasza:

Szia!

Megint a tizenötéves fiú vagyok, igen butaságot csináltál h bevetted az orvosságot de tanultál belőle remélem. :) Persze nem kioktatni szeretnélek csak segíteni neked. :) Szerintem ha, hogyis fogalmaztál: "es nem akarta rajtam levezetni" akkor ne vezesse le rajtad, erre is van megoldás maszturbáljon, persze lehet h egy 1 éves fiúnak az már kevés, szerintem felejtened kellene mert ő neki most kell kiélnie magát, szerintem öt év múlva ha még mindig szeretitek egymást akkor szóbakerülhet a dolog, de addig sajnos elkell engedned, kitudja lehet hogy találsz addig egy rendesebb fiút. ;)

Sok sikert. :)

2009. márc. 1. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Nagyon remelem es bizok benne,hogy jo lessz a vege:(Mert igazan elegem van a szenvedesbol,nagyon rendes megerto srac vagy!
2009. márc. 1. 19:58
 8/10 anonim ***** válasza:
45%
szerintem kár ezen izélned mert egy 18 éves fiúnak nem arra van szüksége hogy üljön a 13 éves bnője mellett és várnia rá hogy egyszer majd legalább bulizni eljöhet és nem csukják le azért mert lefexik vele...te is babázz még 13 évesen.De ha az megnyugtat akkor lesz még ennél nagyobb csalódásod is az életben szal fel a fejjel.Keress korban hozzád illőt.
2009. márc. 1. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Dehat a korosztalyom ugy viselkedik mint egy 5.-eves kis gyermek,akinek meg babat se erdemes a kezebe adni,nemhogy meg visszamenjek babazni...ez ugy esett mintha egy 17 eves lanynak mondtad volna:)Szoval meg olyan fiatal vagyok es annyit szenvedtem,csak egy kis szeretetet vartam..aztis mikor megleltem,elvettek tollem...Az anyamtol elszakitottak 7.-eve,poeraltak,agyrazkodasom volt,es meg ezer mas gond,ami nagyon fajt,es senkim se volt akiben telyesen megbizhattam,es elmondhattam mindent ami faj..
2009. márc. 2. 10:27
 10/10 anonim ***** válasza:
én megértelek téged tényleg de sokat ne várj ilyen fiútol aki már a 2. lépésénél más csajra megy főként 1 ribancra akiért tennie sem kell.Hidd el nagyon fiatal vagy még és elfog jönni az a fiú aki tényleg szeretni fog,és majd akkor fogod látni hogy ez a mostani fiú semmit nem ért.Jobb ez így h nincs veled mert így nem okoz nagyobb csalódást.(utolsó válaszoló voltam)
2009. márc. 2. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!