Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » "Rossz" barátnő! Mit tehetnék?

"Rossz" barátnő! Mit tehetnék?

Figyelt kérdés

Most léptem 9. osztályba ahol mindenki ismeretlen volt. Megismerkedtem 1lánnyal akivel barátságot kötöttem. Még az elején kedves volt és ártatlan, de így kicsit több mint 2hónap után elkezdett kibújni az igazi valója.

Arról beszél hogy: (3hét alatt)

-5pasija volt (egy időben néha több is)

-van 1fiú akivel csak haverkodik de azért "lepippantotta" (ahogy ő mondaná) és ráadásul az erdőben

-2fiúval kezdett ki, olyanokkal akiknek volt barátnőjük

És velem csak erről tud beszélni. Nincs más témája csak a pasik,pia illetve a cigi. Ez a világ tőlem távol áll. Ő az én pontos ellentétem.

Nem tudok rendessen a szemébe nézni sem azok után amiket elmondott. Én is rossz ember lehetek ha ezért el akarom hagyni,de nem akarom tovább az ő kis tőrténeteit hallgatni. Mit kéne tennem? Beszéltem már neki arról hogy ez az út járhatatlan. De ô makacs és nem akar változni.



2015. nov. 15. 21:39
 1/4 anonim ***** válasza:
Kérd meg, hogy beszéljetek másról, vagy ha az úgy nem megy, keressetek mindketten más, jobban hozzátok illő társaságot.
2015. nov. 15. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

"és ráadásul az erdőben"


az miért súlyosbító körülmény, hogy az erdőben?

2015. nov. 15. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Szerintem ha tényleg semmi másról nem tud beszélni, te pedig erre nem tudsz válaszolni, úgyis észreveszi majd, hogy unalmas a társalgás. Ha meg nem, akkor mégis csak van miről beszélni. Nekem is volt hasonló ismerősöm, nem osztálytárs mondjuk. Egyszerűen nem vette észre magát, és hasonlóan rossz dolgokat csinált, mint a te ismerősöd. Én néha szégyelltem is, mert a buszon olyan dolgokat hangoztatott, amikkel nem értettem egyet. De ugyanarra járunk haza. Én végül elkezdtem kerek perec megmondani neki, hogy most bunkó, hogy ezzel nem értek egyet stb. Úgy döntöttem, ha megsértődik, megsértődik, ha meg nem, akkor legalább nem egy sértődős p**csa. Utóbbi történt, azóta bármikor simán beszólhatok neki. Tudomásul vette, hogy én nem mesélek neki pasikról, ő valamiért mindent megoszt velem, lehet, nincs sok barátja. De nem szoktam bulizni vele, vagy meghívni, és kialakult egy olyan viszony köztünk, hogy ha találkozunk, elvagyunk.

2015. nov. 15. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
szerintem keress olyan barátnőt aki hozzádvalo, akivel hasonló az értékrendetek.
2015. nov. 16. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!