Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Amiota sulit valtottam, nem...

Amiota sulit valtottam, nem talalok lb-t Most meg szerintem megvan, legalabbis azt hiszem. Neki mar megvoltak a lb-i de oket otthagyta es velem lett. Es mostanabam egyre inkább elhanyagol és velük van. Miert?

Figyelt kérdés

Ma is tesin nem akart az en parom lenni, hanem az egyik volt lb-enek rekanak, es nekem kellet a luzerrel lennem parban. ugy erzem nem mond el nekem sok mindent amit a volt lb-inek igen. de en mindent elmondok neki.Mindig megvarom de ő mostanaban nem.Szerintetek ő is csak kihasznál? egyebkent o nagyon aranyos kedves es nagyon sokat nevetunk egyutt. Vagy szerintetek miert ilyen a viselkedese mostanaban? Mit tudnék tenni hogy "visszahoditsam?" 12/L

Ui: tavaly azt hitt megtalaltam a lb-met de csak kihasznált az a masik lany


2015. nov. 25. 18:56
 1/8 anonim ***** válasza:

Hagyd a p*csába. Te neki nem vagy a legjobb barátnője, keress mást.

Egyébként csak egy jó tanács ne ítélkezz mások felett.

Mi az hogy a "luzerrel" kellett együtt lenned?

Nem lúzer,csak más de ha alapból így kezelitek,azzal fájdalmat okoztok neki,és később az élettől duplán viszakapjátok.

Te kezded is vissza kapni,azzal hogy találtál magadnak 1 kamu barátot. Ja és ne legyél naív, vedd észre amikor ki akarnak használni.

2015. nov. 25. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szerintem túl fiatalok vagytok ahhoz, hogy ilyen szintű érzelmi intelligenciát várjatok egymástól el. A barátnőd érzelmi intelligenciája koránt sincs még kifejlődve, ellenben a tied már fejlettebb, mint az övé. Ezért is ne ítéld el, várj még. És próbálj több időt tölteni vele, beszélgetni mélyebb témákról is. Suli után is találkozzatok sokat.
2015. nov. 25. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Az lb lezbikust jelent?
2015. nov. 25. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Az lb az legjobb barát, csak amikor rendesen kiirtam, akkor a gyakoriskerdesek azt mondta h tul hosszu a szoveg es nem lehet kiirni ezert roviditettem
2015. nov. 25. 21:00
 5/8 anonim ***** válasza:

Egyet tanulj meg: NINCS olyan, hogy lb!


Az én középsulis barátnőm, akivel nővérként szerettük egymást 4 évig, érettségi óta alig keres (8 éve), a fősulis barátnő pedig amióta bepasizott (kb. 3 év). A harmadik csaj, pedig, akit szintúgy a barátnőmnek hittem, 2 évig folyamatosan pfázott a hátam mögött, és a párkapcsolatomat is szétszedte. Ennyi a nőkről, a 95%-uk csak lelki szemetesládának használja a barátnőjét.


Nem véletlenül jövök ki jobban srácokkal, ők többnyire egyenesek.

2015. nov. 26. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ja, a lúzerezésért pedig egy irtó nagy szájba vágást megérdemelnél, mert semmivel nem vagy jobb a "lb"-dnél, csak te sunyiban szmétkedsz a másikkal!
2015. nov. 26. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Basszus! El sem tudom hinni hogy ri mindenbe belekottok latatlanul!! olyanokat mond az a gyerek h meg...-ta az anyukajat meg mindenkit pofozgat meg ugy megverte az egyik osztalytarsamat h majden ott maradt!!
2015. nov. 27. 17:18
 8/8 A kérdező kommentje:
Basszus! El sem tudom hinni hogy ti mindenbe belekottok latatlanul!! olyanokat mond az a gyerek h meg...-ta az anyukajat meg mindenkit pofozgat meg ugy megverte az egyik osztalytarsamat h majden ott maradt!!
2015. nov. 27. 17:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!