Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » A legjobb barátnőm elhanyagol...

A legjobb barátnőm elhanyagol az új barátai miatt. Mit tudnék még csinálni?

Figyelt kérdés
Nekem nagyon sokat jelentenek a barátaim. Mindent a legjobb barátnőmmel csinálok de most kezd elhanyagolni mert megismerkedtünk egy baráti társasággal akik tök jófejek meg minden de számomra mindig ő volt az első :) viszont úgy néz ki hogy számára nem én, mert folyamatosan róluk beszél, velük találkozik, engem csak ritkán hív, ha velük van nekem nem veszi fel a telefont de ha velem van végig velük chatel. Már mondtam neki viccesen, próbáltam vele komolyan beszélni, összebalhéztam vele és nem beszéltünk 3 napig de semmi.. gondoltam hogy azért mert az elején tetszett neki a társaságból egy fiú de elvileg már az sem. Nélküle elveszettnek érzem magam, vannak más barátaim is de én vele érzem magam a legjobban és most nem értem ezt az egészet.

2014. okt. 24. 23:30
 1/3 anonim ***** válasza:
Akaratlanul is elmosolyodtam a 'töltött paprika' címkén :) Egyébként úgy néz ki tényleg nem kölcsönös ez a legjobb barátság dolog, ettől függetlenül szerintem beszélj vele, hogy ez neked rosszul esik így.
2014. okt. 24. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
megpróbálok majd mégegyszer, de igazából már én érzem magam gazának hogy nekem ilyen sokat jelent ez a dolog és nem tudom ennyiben hagyni.. :/
2014. okt. 25. 00:02
 3/3 anonim válasza:
Szia. Sikerült a dolgot megoldanod a barátnőddel? :)
2014. nov. 12. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!