Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » 24 éves meleg srác vagyok....

24 éves meleg srác vagyok. Megismertem egy fiút aki 18 nak kamuzta magát de kiderült h csak ezen a héten lesz 14. mit csináljak? NEM akarok tőle semmit, de egy nagyon aranyos jó fej kissrác. Merjek dumálni vele? Vagy felejtsem el?

Figyelt kérdés
egyáltalán legális az hogy beszéltem vele?:S
2015. nov. 25. 21:18
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:

Jó édes anyád valaga az a pedofil állat!


Úgy tudta "beadni" hogy 16-17 nek simán kinéz és tudod vannak fiatalos, kisfiús 18 évesek is..... Ennyit rólad.


Mellesleg ha még meg is dugom 14 évesen, akkor sem leszek pedofil, de téged meg ha ezt nyilvánoság elött kijelented rólam, feljelentelek:


-Becsület sértésért.


-Rágalmazásért.


-Nagy tömeg elött való lejáratásért.


-Valamint az ebből fakadó anyagi veszteségemért.


sok szerencsét az életben. kívánom hogy ne találkozzunk.


szia.

2015. nov. 26. 11:00
 12/21 anonim ***** válasza:
#13: tudod egyáltalán, mit jelent, hogy 'pedofil'?
2015. nov. 26. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
14-esnek: 13 éves gyerek buzerálása szerinted nem az? Ha nem akkor tévedek. Nálam ez az.
2015. nov. 26. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:

Jaj te szerencsétlen.... jelents fel nyugodtan. - monjuk utána majd én is téged rágalmazásért.-


Olvasni megtanulhattál volna azért. NEM dugtam meg! Nem is nyúltam hozzá.


Én azt mondtam, ha majd 14 lesz és akkor HA történne valami.... és itt a HA-n van a hangsúly. Azonban a jelen esetben mivel SEMMI nem történt, csak ismerkedünk.


Egy kiskanálnak több esze van mint neked. Meg amúgy is, mit hisztériázol itt? Mi közöd hozzá? Azért jöttél ide hogy kiírhasd magadból mélyen elfojtott frusztrációidat?


Szegény te. Sajnállak. Szörnyü lehet hogy a való életben folyamatosan hallgatnod kell és csak az interneten tudod kiélni magadat másokat mocskolva. Szegény te. Ajánlok egy pszichológust privátban ha szeretnéd!

2015. nov. 26. 17:02
 15/21 A kérdező kommentje:
"És én remélem hogy találkozunk egyszer." komolyan szeretnél egy vérző nózit?
2015. nov. 26. 17:03
 16/21 A kérdező kommentje:

"Ha az én fiamhoz érnél hozzá."


ha a te fiad, IGEN akár a te fiad 14 éves kora felett szeretne bárkivel is dugni és a törvény nem tiltja neked ahoz semmi közöd nem lenne. azonban ha agresszorként fellépsz az ellen aki törvényt nem sértett akkor abból egyedül neked lehet nagyon rossz. főleg ha az illető megteszi a megfelelő jogi lépéseket ellened. akár a dutyiba is mehetsz egy kicsit lenyugodni.


csak azért írom ezt le, mert ha így állsz hozzá a dolgokhoz, akkor elég gáz helyzetbe is kerülhetsz.

2015. nov. 26. 17:06
 17/21 A kérdező kommentje:
most így olvasva a hozzászólásomat úgy érzem újra le kell írnom. NEM szeretnák vele még akkor sem szexelni ha 14 elmúlt. de nagyon jó fej kissrác és szeretnék vele barátkozni. ebben szerintem semmi rossz nincs. viszont az ilyen 13 mas hozzászólóktól feláll a toll a hátamon. :D
2015. nov. 26. 17:24
 18/21 anonim ***** válasza:

#15: szóval nem tudod. Serdülés előtt álló gyerek iránti szexuális vonzalom a pedofília. Aki ilyet érez felnőttként, az pedofil.

Egy a héten 14 éves fiú, aki 18-nak is kinéz, már nem a serdülés előtt áll.


A pedofil/pedofília egy szakszó konkrét jelentéssel, amit nem hangulatunktól függően értelmezünk.

2015. nov. 26. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

Én azt javasolnám, hogy még egyszer beszélj vele, és légy hozzá őszinte, hogy zavar hogy ekkora a korkülönbség köztetek, és hogy neki a saját kortársai közt kell jobban megismernie önmagát és a vágyait. Én azt is elmondanám, hogy rosszul érint hogy átvert, és emiatt már barátságot sem szeretnék.

(Van hogy nálam jóval fiatalabb nők/lányok szóba elegyednek velem, és amikor kiderül a korkülönbség elmondom, hogy szívesen beszélgetek, de ennél több biztosan nem lesz. - Tiniként a fél karomat odaadtam volna, ha valakivel beszélgethettem volna bármiről őszintén, - főként az ébredező érzéseimről. - Viszont ha megtudnám hogy valaki átvert, azzal vége lenne az ismeretségnek is.)

Szerintem szívességet teszel neki, ha leckét kap őszinteségből.


Sok sikert, és nyugi!:)


/Egy leszbikus nő.../

2015. nov. 26. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
24 éves felnőtt férfiként egy 18 éves is igencsak fiatal... - nem?
2015. nov. 26. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!