Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan kérjek bocsánatot?...

Hogyan kérjek bocsánatot? Félek, hogy nem bocsát meg.

Figyelt kérdés
Hónapokkal ezelőtt csúnyán össze vesztünk barátnőmmel,le is tiltottuk egymást de mostmár hiányzik. Szeretném felhívni de félek nem venné fel, vagy lerakná.A barátságunk nagyon szoros volt viszont félek, hogy megváltozott és nem kíváncsi rám.

2015. nov. 26. 17:57
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem írj üzenetet neki valamilyen formában. Mond, hogy sajnálod azt ami történt és nem szeretnéd ha a kapcsolatotok rámenne egy buta veszekedésre, ugyanis őt fontosabbnak tartod.

Attól ne félj, hogy nem bocsát meg és ezért ne írj..ha nem kezdeményezel tőle sem várhatod el.

Ha meg mégsem bocsátana meg a lelkiismereted nyugodt lehet, hiszen megtettél mindent, hogy javíts a helyzeten!

Sok sikert!

Szép napot!

2015. nov. 26. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Roland G. ***** válasza:

Szia!

Én is egyetértek az 1-es válaszolóval.Neked kell megtenned az első lépést,ez mindig a fiú feladata.Esetleg valami aranyos aprósággal is meglephetnéd aminek örülne,(kis virágcsokor,csoki)mellette pedig legyen ott egy kedves bocsánatkérő levél.Szerintem tuti bejön.Ha esetleg nem,akkor is nyugodt lehet a lelkiismereted,mert te megtetted ami tőled tellett.

2015. nov. 27. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Lány vagyok. :D
2015. nov. 27. 13:59
 4/4 Roland G. ***** válasza:

Bocsi :D


Hívd fel,ha pedig nem veszi fel,akkor keresd meg és mondd neki:hülye voltam,felejtsük el ami történt!Nem kell túlvariálni.

2015. nov. 27. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!