Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Én kérjek bocsánatot vagy...

Én kérjek bocsánatot vagy neki kéne?

Figyelt kérdés

A történet a következő:

a két legjobb barátom olyan dolgot tett amivel megbántott és ez nem az első eset. Valahogy úgy igazából nem tudok rájuk haragudni de már egy kicsit idegesít hogy ilyenek.Egész jól elvoltunk, bár kicsit feszültebb a viszony. Viszont a kettő közül az egyiket megbántottam. Most nem tudom hogy kinek kéne bocsánatot kérnie, mert tudom hogy ő bántott meg először de olyan lelkiismeret-furdalásom van...



2015. szept. 9. 16:29
 1/2 anonim ***** válasza:
Én a helyedben bocsánatot kérnék tőle, aztán mondanám, hogy nekem mi esett rosszul abban, amit ők tettek. Próbáld meg megbeszélni velük, nem jó, ha magadban tartod. Legalábbis én ezt tenném. Azt már csak te tudod, hogy mennyire komoly a dolog.
2015. szept. 9. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Bocsánatot kérni a "nagyok" csak búcsúzáskor szoktak. Ha már nem találkoznak többé (mert költöznek más városba, vagy más munkahelyen folytatják a melót, vagy készülnek a másvilágra).

De kommunikációt kezdeményezni (gyere már beszéljük meg hogy is volt ez) azt bármelyik fél megteheti.

2015. szept. 11. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!