Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Barátkoznál a hasonmásoddal?

Barátkoznál a hasonmásoddal?

Figyelt kérdés

Aki mondjuk teljesen hasonló külsőleg hozzád.

Egyáltalán mit szolnál, ha találkoznál vele? Vagy utálnád, hogy van belőled még egy, aki a megtévesztésig olyan, mint te?


2015. nov. 28. 00:20
 1/7 A kérdező kommentje:
Bocs, lemaradt 25L
2015. nov. 28. 00:22
 2/7 anonim ***** válasza:
En mindenfelekeppen meg szeretnem ismerni :D
2015. nov. 28. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha csak külsőleg hasonlít rám, akkor tök mindegy, mivel egy barátságnál nem a külső dönt.

Viszont ha a belső tulajdonságok is megegyeznek... azért az már neccesebb. Vannak olyan dolgok, amikben biztos nagyon jól ellennénk, de mivel tudom, hogy sokszor nehéz eset vagyok, ezért tuti kiborítanánk egymást néhanapján xD

Annak viszont nagyon örülnék, hogy végre lenne egy ember, akivel tudnék rockkoncertekre járni!! :P

22/F

2015. nov. 28. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha ugyanolyan természete lenne mint nekem,akkor biztos nem :)
2015. nov. 28. 03:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha belsőleg is olyan mint én akkor nem valószínű ... néha megijedek a saját gondolataimtól de ettől függetlenül jó ivócimbora lenne
2015. nov. 28. 03:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem hiszek ebben a "mindenkinek van hasonmása" dologban, de ha lenne sem érdekelne, mert utálom az embereket, és ez a hasonmásomra is vonatkozik.
2015. nov. 28. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Engem nem érdekel, hogy külsőleg milyenek a barátaim. Belső egyezés esetén barátkoznék, bár eléggé nehezen nyílok meg mások előtt, ezért valószínűleg elmennénk egymás mellett. 22/f
2015. nov. 28. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!