Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Egy igazi barátra vágyom, aki...

Egy igazi barátra vágyom, aki nem un rám fél év alatt! Barátkoznál velem?

Figyelt kérdés

Egy 12 éves, pulóver, és Harry Potter mániás fiú barátokat keres.

Ha gondolod, írj!



2014. nov. 24. 23:22
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Az Igaz Barátot nem keresni kell, nem is kutatni.


Az Igaz Barát majd jön, amikor jönnie kell... ha görcsösen keresel mindent, annál inkább nem fogsz rá találni.


Légy türelmes, és meglásd, akkor, amikor nem számítasz rá, pottyan eléd azaz ember, aki majd bebizonyítja neked, hogy ő a legjobb barátod!

2014. nov. 24. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Bölcs szavak.

De így találtam rá arra a "barátomra" aki rám unt fél év alatt.

2014. nov. 24. 23:29
 3/11 anonim ***** válasza:
Rátaláltál egy olyan emberre, aki rád unt. Rátaláltál, csakhogy ő nem az igaz barátod. Ennyi =)
2014. nov. 24. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Van benne valami.
2014. nov. 24. 23:32
 5/11 anonim ***** válasza:
Rád unt? Ez azt jelenti, hogy más felé tolódott az érdeklődési körötök?
2014. nov. 24. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Azt jelenti, hogy kidobott, mint a száraz perecet:-(
2014. nov. 24. 23:58
 7/11 anonim ***** válasza:
összevesztetek valamin, vagy mi történt?
2014. nov. 25. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Egyszerűen odahívott és -a nevetéssel küszködve- azt mondta, hogy nem szeretné tovább tartani velem a kapcsolatot.
2014. nov. 25. 02:11
 9/11 anonim ***** válasza:

Barátokat találni egyszerű,de megtartani,hogy igaz barátság alakuljon ki na az a nehéz!


Én is sokáig görcsösen mindenkiben aki kedves volt velem bele képzeltem,hogy mi jó barátok vagyunk aztán sehol semmi.

Középsuli utána pedig egyedül voltam,egész nyáron próbáltam neten ismerkedni,hátha lesz barátnőm,de semmi.


Aztán tavaly októberbe elkezdtem egy gyárban dolgozni,jó kapcsolat alakult ki sok mindenkivel,viszont egy lányhoz eléggé közel kerültem,kiderült,hogy 5 percre lakik tőlem,minden véletlenül volt,egy szekrénybe kerültünk,egymás mellé osztottak be, pár nap elteltével meghívott kávézni.Onnantól kezdve munka után együtt kávéztunk.Ő 1 hónap múlva kilépett,de a barátság megmaradt:) Azóta eltelt egy év és legjobb,igazi barátnők lettünk,kívánni se kívánhatnék jobbat!

Veszekedések voltak vannak,volt,hogy elválnak útjaink,de mindig rendeződött minden!:)


Amikor a gyárba kerültem nem gondoltam volna,hogy ott lelek egy jó barátnőre,szóval az élet kiszámíthatatlan amikor már feladtam a reményt,akkor jött egy lehetőség.


Te se keresd görcsösen,egyszerűen legyél kedves,barátkozó és egyszer neked is lesz egy jó barátod :)


22/L

2014. nov. 25. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

10:38-as vagyok


Esetleg elgondolkozhatnál azon is,hogy miért unhatott rád.

VIszont ha vmi nem stimm egy igaz barátnak illene szólnia,mielőtt kimondja,hogy viszlát..

Barátnőm nekem egyből szól,figyelmeztet,hogy ha vmi olyat csinálok ami nem jó,így tudok javítani rajta.

2014. nov. 25. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!