Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Nagyon elhanyagol mostanában...

Nagyon elhanyagol mostanában a barátnőm, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Motanaban mindig mással van, kerül engem. Mot tegyek? Miért csinálja ezt? Mit rontottam el? Egyszer sem veszekedtünk még... A suliban új vagyok, tavaly jöttem. Azelőtt neki kettő másik legjobb barátnője volt, de őket otthagyta és mi lettünk legjobb barátok.... mostanaban azzal a két másik lánnyal van.

2015. nov. 28. 20:38
 1/5 anonim ***** válasza:
43%
Hagyad a pi..aba..
2015. nov. 28. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Valami normális választ is kaphatnék?
2015. nov. 28. 20:45
 3/5 anonim ***** válasza:
28%
hagyd a retkes pi...ába.
2015. nov. 28. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Beszéljétek meg ne hadjatok egymást
2015. nov. 28. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Semmi értelme várakozni rá, én is hasonló helyzetben vagyok, a legjobb barátnőm hasonló módon hanyagol engem. Legegyszerűbb ha megbeszélitek, ha megkérdezek, hogy miért csinálja ezt, biztos válaszol, mert általában ezek a dolgok okkal történnek. Talán megbántottad valamivel, amit te észre sem vettél vagy ilyesmi. Viszont, ha egyszerűen csak ejtett, mert már nem voltál izgalmas neki, akkor lépj túl rajta, barátkozz másokkal, és mutasd meg neki, hogy nélküle is ugyanolyan boldog vagy.
2015. nov. 28. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!