Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » A barátnőm mostanában nagyon...

A barátnőm mostanában nagyon elhanyagol! Nem tudom mit tegyek?! Bövebben lent

Figyelt kérdés
Mostanában mindig a fiúk világában van hetente tetszik neki valaki és engem teljesen elhanyagol. A suliban is mindig sír (szó szerint)hogy soha nem jönnek vele össze, próbáltam kérdezni hogy mi a baja de menj innen pedig csak segiteni akartam! Elvileg most össze fog jönni egy fiúval és mindig a neten beszélnek és akkor rám soha nem ir hogy mizu vagy valami! és ez nagyon rosszul esik bezzeg amikor valaki megbántja jön hozzám, meg hogy te vagy az "legjobb barátnőm" na persze én már nem igy érzem felölem itt vége! Valaki tudna segiteni hogy mit csináljak elmondjam neki mit érzek vagy valami? Köszönöm

2014. máj. 13. 16:26
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Én azt tanácsolom, beszélj vele. Lehet, hogy észheztér és megpróbál normálisan viselkedni, ha viszont ezután is ennyire elhanyagol, ő már igazából nem a barátnőd.
2014. máj. 13. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
100%
Szerintem le kellene ülnötök megbeszélni, hogy miképp s hogyan tovább, mert ez így nem jó. Annak semmi értelme, hogy te tiszteletben tartod és jó barátja vagy, neki pedig csak akkor vagy jó, ha valami bánata van! Szerintem menjetek el egy nyugodt helyre, és tárgyaljátok meg a dolgokat, higgadtan. :)
2014. máj. 13. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm, megpróbálok akkor vele beszélni! :)
2014. máj. 13. 16:35
 4/7 A kérdező kommentje:
Ja és még annyit hogy amikor beszélek hozzá nem is válaszol töbször megkérdezem de akkor sem válaszol töbször szoltam neki de ő nem hallota hát pedig 2 cm-re ültem! :(
2014. máj. 13. 16:36
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ne beszéld meg vele. Legközelebb, ha kér valamit, vagy elkezd neked sírni, te is csinálj úgy, mintha nem hallanád és kész. Vagy csak szólj rá, hogy "figyelj, fogd már be, nem érdekel."

Ha annyira a barátnőd, elgondolkodik magán. Ha meg csak lelki szemetesnek kellesz neki, akkor besértődik. Ha besértődik, menjen a francba.


Szerintem egyáltalán ne foglalkozz vele, nehogy már még te tegyél neki gesztusokat! Ha ő ennyire mutatja, hogy a "barátnőd", nem értem, mit akarsz vele megbeszélni. Felesleges. A viselkedés a lényeg, nem az, amit mond, ha megkérdezed.

2014. máj. 13. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Koszi igen igazad lehet.
2014. máj. 13. 19:00
 7/7 anonim ***** válasza:
Lehet, nem látok bele a problémába, csak azért írtam, amit írtam, mert nem értem, hogy ha valaki úgy viselkedik veled, hogy az téged sért, akkor miért te mész utána, hogy legyetek jóban? Ilyen esetben vegye észre ő magát, te ne csinálj semmit, ne is foglalkozz vele. Ha nem veszi magát észre, menjen a lecsóba.
2014. máj. 13. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!