Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Fiú haverok nem szoktak...

Fiú haverok nem szoktak egymásnak ajándékot adni mondjuk karácsonyra vagy születésnapra, igaz?

Figyelt kérdés
Ha mégis akkor mit?
2015. nov. 29. 12:55
 1/5 anonim ***** válasza:
50%
Én kaptam anno a haveromtól, egy tekercs wc papírt. XD
2015. nov. 29. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Az enyém már közölte hogy milyen f asza ajándékot talált ki nekem.

Szóval de, igen, ez attól függ hogy csak 'haver' vagy igaz barát. 👌

18/f

2015. nov. 29. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én vettem neki tavaly karácsonyra egy a péniszével kapcsolatos dolgot. :D Szülinapra szoktunk. :D Nekem múltkor egy táblát lopott az út mellől. :D És feliratozta azt. :D
2015. nov. 29. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nálunk nem igazán volt ez szokás, mármint, hogy karácsonyra ajándékot vegyünk egymásnak a barátokkal. Születésnapra már igen, ott kisebb korban természetesen valami játékot, később egy jó minőségű ital, gravírozott toll, vagy valami olyasmire összepótoltunk többen amit az ember nehezen engedne már meg magának és azt közösen odaadtuk.

Szép napot!

2015. nov. 29. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Karácsonyra is szoktunk, hasonló, mint szülinapra, ilyen hülyeségeket, piát, ilyeneket, de nem mindenkinek, csak barátnak.
2015. nov. 29. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!