Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért nem képesek őt elfogadni?

Miért nem képesek őt elfogadni?

Figyelt kérdés

Kiskortól nagyon sok barátom van, van egy kis baráti csoportunk, sokan már nagyon hosszú ideje ismerjük egymást.

Kb. így 17-en vagyunk, abból 8 lány a többi fiú.

Szinte minden hétvégén összeülünk, iszogatunk, bulizunk vagy kirándulunk.

Most az a probléma, hogy van egy lány aki nagyon tetszik nekem. Kezd komolyodni a helyzet, szóval egyszer kiültünk a bárba ketten, majd csatlakoztak hozzánk a barátaim. Bemutattam őt mindenkinek, de undorítóan viselkedtek vele. Főleg a lányok.

Rosszul is érezte magát, ezért hazament. Én meg kiakadtam a barátaimra, megkérdeztem mi a bajuk, erre azt mondták a lányok, hogy beképzelt. Pedig egyáltalán nem az, mivel azt én sem viselem el. Szinte meg se próbálták megismerni. Most meg ha felhozom őt, mindenki dünnyög.. A havetjaim csak bunkóznak, de ők mindig ilyenek szóval ezen nem lepődtem meg. De a csajok! Konkrétan lelki terrort alkalmaztak a lányon.

Eléggé ki vagyok akadva. Mert szeretem a barátaimat, de ha ilyen undorítóak lesznek akkor adiós.

Ötletek, hogy mit csináljak? Mert sajnos hiába mondom nekik hogy fontos nekem a lány, kiröhögnek.

17/F


2015. dec. 3. 17:38
 1/6 anonim ***** válasza:

szerintem azért a barátaidat ne rakjad ki a lány miatt. ( már ha erre gondoltál)

Talán szervezzél külön programot a lánnyal meg a haveri társaságoddal is. Nem tudom miért viselkedtek így a lányok, talán az egyik szerelmes beléd.. vagy gőzöm sincs..

2015. dec. 3. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Hatha ha a elötte nem ismertek a lanykat, de a csaj visszont bombanö, akkor csak felkenyek rad:D


16L

2015. dec. 3. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Nem, dehogy. Szeretem a barátaimat, de rosszul esik, hogy nem vesznek komolyan. A srácokat megértem, mert ől csak húzzák az agyamat, meg a lánnyal se voltak olyan bunkók. De a csajokkal nagyon összevesztem.

Hát nemtudom 2 éve az egyik lány szerelmes volt belém, de azt már megdumáltuk, azóta pasija is volt szóval nemhiszem.

Hát nemtudom mit csináljak

2015. dec. 3. 17:49
 4/6 anonim ***** válasza:

Mondom, feltekenyek ra!!

ES ez ellen nem lehet mit tenni.

Max csak nem szervezel olyat ahol a többi csaj is ott van.

2015. dec. 3. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Érdekes, 17 személyes baráti társaság. Ilyen létszámú kirándulásokat még osztályok, csoportok esetén is necces összehozni, nem hogy hétvégente találkozót.

Ha igaz, és jól kijöttök akkor gratulálok hozzá, mert nagyon kevés embernek van ilyen!

2015. dec. 3. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nem mindig jön össze, de egy faluban lakunk szóval nem annyira nehéz egyeztetni :) amúgy nálunk sincs úgy, hogy mindenki ugyanolyan jóban van. Vannak akik nagyon, és vannak akik kevésbé. De barátok vagyunk mindannyian
2015. dec. 3. 18:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!