Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ezt nem igazán értem, miért...

Ezt nem igazán értem, miért így van?

Figyelt kérdés

Van egy barátom,aki elég sokszor szólogat be,de nem csak viccből,hanem komolyan is,és eléggé durvákat.

A minap hallottam,ahogy beszélget két ismerősével és azt mondja,hogy engem tart a legjobb barátjának,mert nekem mindent elmondhat,bízik bennem és bírja,hogy nagyon hasonlóak vagyunk.Tehát,ha így gondolja,akkor miért szólogat be állandóan?Nemigazán így kéne,ha a legjobb barátjának tart.


2015. dec. 3. 22:11
 1/3 anonim ***** válasza:
Lehet eszre vette h te is figyeled es csak azert mondta.
2015. dec. 3. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
nekem is van egy barátnőm, aki néha váratlanul mondott valami nagyon sértőt, ráadásul mások előtt. addig nem hagyta abba, amíg határozottan meg nem mondtam neki, hogy ezzel álljon le. kiderült, hogy ő ezeket viccnek szánta, csak annyira nincs neki empátiaérzéke (ez már sokszor, sokmindenből kiderült), hogy nem tudja ugye, hogy hol a határ. azóta egyébként nagyon óvatos, és nem volt ilyen gond közöttünk.
2015. dec. 4. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
fenéz rád és rivalizálna
2015. dec. 4. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!