Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért nem tudok a korombeliekk...

Miért nem tudok a korombeliekkel barátkozni?

Figyelt kérdés

19 éves korom óta sokkal idősebbekkel barátkozom. Visszont az utóbbi években azt érzem hogy a saját korosztályomhoz képest túl öreg vagyok. A korombeliek között(de a 2-3 évvel fiatalabbak is) olyan érzésem támad mintha a nagynénjük lennék vagy valami UFO. Semmi közös témánk nincsen,túl kicsinek tűnnek hozzám képest és gyerekesek.

Megjelenésre is sokal idősebbnek nézek ki, általában olyan 28-30 körülinek tippelnek akik nem ismernek. Komolyabban öltözködöm,elegánsabb a ruhatáram (mostani Victoria Beckham stílusra),van egy gyönyörű autóm amit sokan mamiautónak szólnak le,komoly kapcsolatban vagyok egy 40es férfivel. Miközben a 35-40 éves korosztállyal megértem magam és nem is érzem a generációs szakadékot. Gazdasági témákban,politikában,kulturális kérdésekben otthonosabban mozgok mint a koncertek és előadók világában. Fogalmam sincs kik a mai menő énekesek, kik léptek fel a Szigeten,hova jár a korosztályom bulizni. Nekem többet ér egy éttermi vacsora vagy egy összebujós este a barátommal mint az éjszakai bulizás.

Túlságosan sznob lennék vagy érettebb a koromnál?


2015. aug. 18. 00:06
 1/6 A kérdező kommentje:
lemaradt 24 leszek 2 hónap múlva
2015. aug. 18. 00:07
 2/6 anonim válasza:
Csak normális :D
2015. aug. 18. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Csak igy tovabb, emiatt ne erezd rosszul magad :)
2015. aug. 18. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

Nálam ugyanez a helyzet, de én csak 17 vagyok. :)

Ne érezd magad rosszul miatta, szerintem több ilyen ember kellene a világra...

2015. aug. 18. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Átérzem, én is az idősebbekkel értetem meg magam jobban..

Maradj ilyen és senki kedvéért ne változz meg, nincs veled semmi baj.

Amúgy akinek van kedve beszélgetni, az nyugodtan írhat.

2015. aug. 19. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Előre szólok félre ne érts, nem akarlak bántani vagy cikizni.

(lehet nem is így van ahogy gondolom).

Nem vagy sznob és el is hiszem, hogy másak az igényeid, de nehogy abba a cipőbe lépj, hogy rádöbbensz 35-40 évesen, hogy "még nem éltél".

Minden kornak megvan a maga "szépsége" és amit megtehetsz (meg tudod tenni) 24 évesen, nem biztos, hogy meg fogod tudni tenni 40 évesen.

Ez nem feltétlen jelenti azt, hogy esztelen bulizásba kell fognod, csak mérlegeld, hogy van amit húszon évesen kell megtapasztalni és nem sokkal később.

2015. aug. 24. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!