Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek hülyeség ha 2...

Szerintetek hülyeség ha 2 órán át pofázok valakivel, úgy hogy nem tud válaszolni? (skype)

Figyelt kérdés
Illetve egyszer 20percig olvastam neki mesét O _ O
2015. dec. 7. 01:22
 1/10 anonim válasza:
Ne haragudj,de szerintem ez nagyon gáz..Nem is értem,hogy volt hozzá arcod..
2015. dec. 7. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Szerintem kedves toled, de miert nem tud valaszolni?
2015. dec. 7. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
ma 02:20 Mert nem jut szóhoz :D
2015. dec. 7. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Igen.

Végighallgatni is.

2015. dec. 7. 05:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Szerintem nem gáz, de csak ha azért nem válaszol szóban, ha nincs mikrofonja. Viszont azért akkor van értelme a dolognak, ha közben ír választ, te meg válaszolsz rá szóban, és úgy beszélgettek. Én a barátommal egy csomószor beszéltem így.

Viszont ha azért nem beszél, mert pl nem akar, és még csak nem is ír semmit, akkor azt már elég hülyeségnek tartom.

2015. dec. 7. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ennek mi ertelme?
2015. dec. 7. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Ha nem hagyod szóhoz jutni, az nagyon gáz. Én tuti nem hallgatnám végig.

Ha valami technikai akadály van, akkor meg szimplán hülyeség. Oké beszélj hozzá kicsit, lássátok egymást, de 2 óra az felesleges.

2015. dec. 7. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nem értem a hátterét. TEchnikai okok miatt nem tud válaszolni? Írásban "pofázol", vagy mikrofonon? CSAk mert manapság a beszélgetést az írásra is ráértjük. REagál valamit? vagy csak beszélsz a nagy semmibe?
2015. dec. 7. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Öhm, jah, végülis technikai okok miatt... Skypeolásról van szó, tehát beszélgetés, normális.

Én 17/F, Ő pedig egy kicsivel idősebb nálam :D

És igen, közben chatelt. *3*

2015. dec. 7. 23:11
 10/10 anonim ***** válasza:
Egyszer egyik barátnőmmel "beszélgettünk" így egy órát, mert kipurcant a mikrofonom. Ő beszélt, én írásban válaszoltam.
2015. dec. 10. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!