Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hülyeség azért összejönni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hülyeség azért összejönni valakivel, hogy ne legyél egyedül?

Figyelt kérdés

Sok pasinak tetszem,sokan próbálkoznak is,de nekem ők nem tetszenek,és most itt nem csak a külsőre gondolok,bár nem vagyok álszent,nekem igenis számít a külső,ahogy mindenkinek,bárki bármit mond.Viszont ez nem azt jelenti,hogy csak a 2 méteres,kigyúrt állatokra bukom,sőt,ezt a típust kifejezetten nem szeretem.


Annyira magányosnak érzem magam és szeretethiányom van,és bármit megadnék,ha végre lenne egy pasim,akihez hozzá bújhatok,megölelhetem,megcsókolhatom.

Hülyeség lenne csak azért összejönni vkivel,hogy kitöltse ezt az űrt?olyanra gondolok,aki nekem nem tetszik,és még beszélgetni se nagyon tudunk...


Rettentő magányos vagyok:(


2012. ápr. 22. 14:46
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Én próbáltam, de nem működött.
2012. ápr. 22. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
a lehető legnagyobb hülyeség.
2012. ápr. 22. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Igaza van az előzőnek, nem megy.

Én is próbáltam, 3 hónapot voltam a sráccal, semmi szikra, túl sok közös gondolat...

Ő szeretett, én nem szerettem. (Még azt sem tudtam szeretni, hogy szeret)

18L

2012. ápr. 22. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 ASOT ***** válasza:
53%
ideiglenesen jó, de a másikkal nagyon kib@szol!
2012. ápr. 22. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Én is úgy gondolom, hogy hülyeség. Inkább vagyok egyedül, mint egy hazug kapcsolatban.

Akkor már tényleg inkább az alkalmi kapcsolat, ahol nyílt kártyákkal játszol és nem szórakozol mások érzéseivel.

Könnyen mondják mások, hogy lépj tovább, jöjj össze mással, de kíváncsi vagyok mit szólnának, ha velük jönnének össze azért, hogy felejtsenek.

2012. ápr. 22. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
De nem a szex miatt akarok kapcsolatot.
2012. ápr. 22. 15:08
 7/11 anonim ***** válasza:
nem kell emiatt rosszul érezned magad.te még a szerencsésebb magányosok közé tartozok akik maguk választották a magányt és nem azért lettek azok mert senkinek se kellenének.egyáltalán nem javaslom hogy csak azért összejöjj valakivel hogy ne csak tudd(mert az köztudott hogy szeretnek sokan)hanem érezd is testileg.a fiúk azt még jobban elviselik ha megközelíthetetlen vagy mint azt ha elhiteted velük hogy bejönnek aztán bocsi mégsem...
2012. ápr. 22. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Hát, szerelmes ölelést és csókot pedig csak olyantól fogsz kapni, vagyis olyantól fogod élvezni, akit szeretsz.
2012. ápr. 22. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Szerencsés? Azért én ezt nem mondanám.

Felém is sokan próbálnak közelíteni, sosem fogom megérteni miért, de annál szarabb érzés kevesebb van, minthogy képtelen vagy felé bármiféle mélyebb érzést mutatni, pedig hiányzik az érzés, vagy épp olyan iránt érzed ezt, aki nem viszonozza.

2012. ápr. 22. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ezt hosszú távra gondolod?
2012. ápr. 22. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!