Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagy hülyeség lenne összehozni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagy hülyeség lenne összehozni valakivel?

Figyelt kérdés
A barátnőm 16,5 éves. Még sosem csókolta meg egy srác sem, és ezt szörnyen szégyelli. A legféltettebb titka, és ha szóba jön, annyira gáznak tartja magát, hogy közel áll ahhoz, hogy sírva fakadjon. Arra gondoltam, ha 17. szülinapjáig nem talál egy srácot, hülyeség lenne, ha beszerveznék neki valakit?:D
2012. szept. 24. 19:29
 1/4 TOMAtm ***** válasza:
hát ha ez a legféltettebb titka,és annyira gáznak tartja magát miatta....akkor komolyan sajnálom.tényleg.és nem azért mert nem csókolta meg senki...
2012. szept. 24. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Igen! Nagy hülyeség lenne. Inkább állj mellette mint barát. Biztasd, oszd meg vele a tapasztalataidat, ha volna min változtatni akkor segíts neki...

Én legalábbis ilyen barátokat szeretek magam körül tudni. Egy ilyen akcióval csak szégyenbe hozhatod, amivel nem hogy segíteni nem fogsz neki. Inkább egy jó időre el veszed a kedvét a pasiktól.

2012. szept. 24. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Tudom...azonban nekem van barátom, és nagyon-nagyon boldog vagyok vele. Viszont a barátnőm boldogtalan, depis, hiszen reménytelenül szerelmes egy srácba, akinel barátnője van. Olyan rossz, hogy ő a legjobb barátnőm, mégsem tudok vele mindent megosztani. Mert ha folyton csak a barátomról beszélek, meg hogy milyen boldog vagyok, neki annál rosszabb, hiszen ő most épp szomorú. Ezért gondoltam arra, ha legalább megismerkedne valakivel. Talán jobb lenne...
2012. szept. 24. 19:45
 4/4 anonim ***** válasza:
Lehet hogy jó ötlet de ne úgy menj oda a sráchoz hogy figyelj van egy barátnőm akinek pasi kéne hanem inkább hívd el valahova ahol talákozhat a barátnőddel
2012. szept. 24. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!