Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek ez még a fiú-...

Szerintetek ez még a fiú- lány barátság keretein belül van?

Figyelt kérdés

Adott egy 20 éves srác aki nagyon nehezen bízik meg valakiben. Egy lánnyal először barátok voltak, majd összejöttek, viszont 1 év után szakítottak, és nagyon csúnyán összevesztek. De megint jóban lettek, de csak mint barátok (tudomásom szerint). A srácnak mandulaműtéte lesz, amit igazából úgy él meg mintha kivégzésre menne, és ezt a lányt kéri meg, hogy vigye el a kórházba, menjen érte, vigyázzon rá, etesse amíg felépül. Nem a szüleit kérte meg, hanem ezt a lányt. Igaz a műtét nem abban a városban lesz ahol lakik, hanem ahol egyetemen tanul, és ugye ott albérlete is van. Csak számomra furcsa ez az egész kapcsolat? Ez még belefér a fiú- lány kapcsolatba, vagy a fiúnak már többet jelent annál? ?ivel konkrétan rábízza az életét, és arra kérte a lányt, hogy amikor a legrosszabb formájában van, akkor ápolja, vigyázzon rá.

Ti mit gondoltok erről az egész helyzetről? Egy fiú hogyan viszonyul egy olyan lányhoz, akitől ilyet kér?

(Azt még hozzáteszem, hogy a fiú szakított, mert szerette a lányt, de egyszerűen nem képes az elköteleződésre, de több részletet nem tudok. Illetve a fiú úgy mondta, hogy ez a lány a barátja, de bővebben úgy fejtette ki, hogy leírhatatlan a kapcsolatuk, különleges.)

Köszi a válaszokat előre is! :)



2015. dec. 11. 00:05
 1/4 anonim válasza:
Szerintem, a fiú többet érez ez biztos, az meg hogy akkor nem volt elkötelezett az változhatott már. Lehet a lány is többet érez..
2015. dec. 11. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A fiú úgy viselkedik a mnadulaműtét kapcsán, mint valami dedós. Én a valódi fiú-lány barátságban nem igazánhiszek, itt a lány helyében már ott hagytam volna a srácot, nekem nagyon úgy jön le, hogy fogalma sincs mit akar (ilyen se veled-se nélküled dolog az egész) és épp a kedve szerint rángatja a csajt....
2015. dec. 11. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szerintem nem. Annyit nyilván elvárnék a fiú -és lánybarátaimtól egyaránt, hogy jöjjenek be és látogassanak meg legalább egyszer, ha már úgyis ott vannak a közelben.

De ez akkor is túlzás és igen, igaza van az előttem válaszolóknak, hogy a fiú úgy viselkedik most, mint egy dedós.

22/F

2015. dec. 11. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat:). Igazából én vagyok ebben a dologban a harmadik..:D, vagyis szépen szólva fél éve ismerem a srácot, úgy volt h valami komolyabb kezd kialakulni, de visszalépett hogy ő nem képes az elköteleződésre, már a gondolattó is rosszul van, és sokat szenvedett a kapcsolataiban ettől, és megfogadta hogy az egyetemi évei alatt csak szórakozni akar, és kapcsolatot nem. És ezzel az elköteleződéssel kapcsolatban nem hiszem, hogy meggondolta magát, bár azt sejtem én is hogy még mindig többet érez ez iránt a lány iránt mint barát, csak akkor nem értem engem miért kellett ebbe belekavarnia. Nem értem ezt a szeretek valakit, de nem akarok vele kapcsolatban lenni elvét. Ha szereti az a lányt, miért nem képes nem hitegetni másokat?!

Vagy létezik olyan, hogy ő tényleg annyira megbízik benne, és barátként annyira fontos neki, hogy ilyet kér tőle, de nem érez komolyabbat? (Nem abból a szempontból kérdezem, hogy van-e még esélyem nála, csupán próbálom megérteni a helyzetet)

Még várom a válaszokat :)

2015. dec. 11. 14:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!