Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogy béküljek ki vele?

Anonymous0123 kérdése:

Hogy béküljek ki vele?

Figyelt kérdés

Van pasim de azok kivül fiu haverjaim is.És pár hónapja egy bulin megismertem egy gyereket akivel jóba lettem és talizgattunk.Mindig nyomult rám néha de én leráztam vagy tereltem a témát.Multkor leakart smárolni szószerint ezt mondta és én kinevettem meg hogy nem bocs.És aztán nem szólt hozzám egész úton hiába beszéltem hozzá..

2hete láttam egy étteremben és köszöntem de ő elég flegma volt.Aztán ráirtam és mondta hogy nem ér rá mert törit tanul.Aztán 1 hétre irtam neki hogy mi a baja meg tényleg nem akartam megbántani.Ő meg mondja hogy kajál.Mondom irj vissza ha befejezted vagy valami.Aszondja akkor tanulni fog.És másnap kiirta az egyik csajnak hogy nem jösz át hozzám?Én meg kiakadtam és azóta se áll velem szóba.



2015. dec. 8. 09:56
 1/7 anonim ***** válasza:

Egyértelmű, hogy a srác rád nem barátként tekintett, többet akart. De mivel te lepattintottad, már nem akar tőled semmit.


Ezen mit nem lehet érteni? Nem is értem, minek keresed ennyire a társaságát, mikor rádnyomult, miközben tudja, hogy pasid van...

2015. dec. 8. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:

Tok egyszeruen kitudsz vele bekulni. Ird neki ezt

Bocsi ha a multkor kicsit bunko voltam, hianyzik a tarsasagod jo veled lenni. Mikor ersz ra hogy dumaljunk egy kicsit?

Ha meg erre sem reagal vagy huzodozik , mondjat neked egy kicsit tobb ido kell hogy atgondold a komolyabb kapcsolatot.

2015. dec. 8. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:

Meg ezt is ird.

Most jottel ra hogy ovele a legjobb lenni meg dumalni szorakozni es szeretned hogy talizzatok.

2015. dec. 8. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Oke :D koszii
2015. dec. 8. 10:39
 5/7 anonim ***** válasza:
83%

Teljesen őszintén, ha "Van pasid" akkor ennek az egész kérdésnek mi értelme??? Neked ennyit ér a "szerelem" ? Kajtatsz más után, aki le akart smárolni?? És meg vagy sértődve, hogy legalább annak a srácnak van annyi esze, hogy nem kezd veled, ha látja, hogy "van pasid"??


Hogy fogsz te majd rétest sütni az unokáiddal? Facebookon?


Könyörgöm, valaki vigyen engem el ebből a világból....

2015. dec. 8. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szerintem nincsen sok értelme békülni.

Nyomult, te lepattintottad, pasid van. A reakciójából egyértelmű, hogy a barátságodra nem tart igényt, csak romantikus szempontból érdeklődik irántad. Nem megbántottad, csak azért kerül, mert nem akar már tőled semmit. A jelek szerint talált más csajt, remélhetőleg szinglit.

2015. dec. 8. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
én inkább hagynám.nehogy már,ő nyomul rád amikor van barátod,de mègis ő van megsèrtve?sztem alap tiszteletben tartani,hogy a másik kapcsolatban èl.èn ezek után inkább kerülnèm,nem hogy mèg èn pitizzek neki,hogy ugyan bocsásson meg
2015. dec. 8. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!