Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ez a haveri kapcsolat már...

Ez a haveri kapcsolat már tönkrement vagy még menthető?

Figyelt kérdés

Magányos vagyok de egy haverom mégis van. Egyetlen egy ember aki hajlandó velem beszélni vagy írogatni. A gond viszont az, hogy ráakaszkodok, minden nap keresem majdnem és ez őt láthatóan zavarja. Nem mondja hogy akadjál már le rólam, inkább tapintatos eszközökkel próbálja meg elérni hogy kicsit akadjak le. Sok idő mire visszaír mostanában pedig ugyanannyit van fent, vagy direkt nem veszi fel a telefont ha hívom. De azért amikor beszélgetünk azzal nincs baj, nem egyoldalú.

Én próbálom mostmár minél ritkábban keresni meg meg is értem hogy zavarja hogy ennyit keresem, de nekem is szükségem van a társaságra. Rossz érzés már az is ha napokig senkivel nem beszélhetek, csak örlődök magamban a gondjaimmal, amik egyre jobban elöntenek. Egy hétig kibírni hogy ne beszéljek senkivel lehet azt kéne, de kibírhatatlan számomra. Magányos de társaságfüggő vagyok nagyon, és rajta kívül más nincs aki elfogadna. Interneten meg nem akarok ismerkedni.

Szerintetek ez a kapcsolat tönkrement már? Mit lehetne tenni az én helyzetemben?


2015. dec. 11. 11:42
 1/7 anonim ***** válasza:
Én a helyében már vissza sem írnák. Ismerkedj másokkal! Létezik rajta kívül elég ember a világon...hagyd élni! Talán akkor "menthető" ez a barátság bár te kapcsolatnak írtad...
2015. dec. 11. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
És mi lett volna a normális, milyen gyakran kellett volna keresni a társaságát?
2015. dec. 11. 11:54
 3/7 anonim ***** válasza:

"Magányos de társaságfüggő vagyok "


Az igen ?D

2015. dec. 11. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Szia! Ha szeretned, szivesen beszelgetek veled, amikor idom engedi. Voltam hasonloan maganyos, es bar eleg reg volt mar, meg mindig emlekszem, milyen erzes. Ha gondolod, irj privatot.


Egyebkent nem egeszseges ennyire fuggeni egy embertol, valoban teher a masik szamara a tudat, hogy csak o van neked. Parnaponta beszelgetest kezdemenyezni nem baj, de azert illik megvarni, hogy a masik keressen neha, legalabbis legyenek egyensulyban az aranyok.


Az sem mindegy, mirol beszelgettek.. Ha folyamatosan csak a gondolkrol, problemakrol, az igen frusztralo lehet egy ido utan.

2015. dec. 11. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem beszéld át ezt vele. És esetleg kérd meg segítsen más barátokat is találni
2015. dec. 11. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Menthető, de csak ha most hátralépsz kettőt! A helyes arány 1:1 vagy maximum 2:1 tehát ha múltkor te írtál rá, akkor várd meg, hogy legközelebb ő keressen, annál sűrűbben már zavaró lehetsz.
2015. dec. 11. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nem ezzel a haversággal van baj, hanem azzal, hogy te ebbe kapaszkodsz. Elég szánalmas. Ahelyett, hogy nyalogatod a sebeid meg agonizálsz, hogy most mi van, próbálj nyitott lenni és másokkal ismerkedni. Ha neked derogál akár neten ismerkedni, akkor magadra vess. De ott a világ is, nyugodtan ki lehet mozdulni. Nyafogással még nem lett senki előbbre.

Egyetlen embertől ne függj ennyire, még szerelmi kapcsolatban se. Egy idő után sok lesz mindenkiből, tetszik vagy sem. Ahelyett, hogy elkezdesz lelkizni és végleg elijeszted magadtól ezt a fazont, tartsd ezen a szinten a dolgot és beszélj másokkal is.

2015. dec. 11. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!