Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért esik rosszul, hogy...

Miért esik rosszul, hogy legjobb barátnőm nélkülem bulizik, érzi jól magát?

Figyelt kérdés

Szabadságon van és elment egy haverjával iszogatni.Én dolgozok,szóval nem mentem volna,de legalább mondhatta volna,hogy megy (tudtam volna miért nem érem el,mert úgy volt találkozunk este pár órára). Délben hívott,hogy képzeljem el milyen jót bulizott ő tegnap.Mennyit ivott,full másnapos.

Oké nevettem meg minden.


De vhol meg kicsit rosszul esik,hogy nélkülem is jól érzi magát.Nem akarom kisajátítani,na meg őt nem is tudnám. Csak mégis rossz érzés töltött el.


De miért?


2015. dec. 11. 14:38
 1/5 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy azért mert szó nélkül ment el, holott közös programot is szerveztetek?
2015. dec. 11. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hát annyira nem volt lefixálva azért az esti tali. Pesten kellett néhány dolgot elintéznie és attól tettük volna függővé,ha később ér haza nincs tali,de ha hamarabb akkor találkozunk.De mondta,hogy siet. Utána pedig nem beszéltünk egész este,mert írtam,hívtam de semmi reakció.Aztán ma délben hívott amit írtam.
2015. dec. 11. 15:09
 3/5 A kérdező kommentje:

Még mondta,hogy jelentkezik ha vissza ért.


Viszont semmi reakció,annyit sem írt,hogy bocsi haverommal megyünk iszunk.

2015. dec. 11. 15:11
 4/5 Andizsuzsi ***** válasza:
Ne haragudj, de miért kellene elnézést kérnie? Nem vagytok összenőve, nem éltek párkapcsolatban stb. Önálló, független ember, oda megy, ahova akar. Nem tartozik elszámolással feléd. Próbálj meg az irigységen és a féltékenységen túllépni.
2015. dec. 11. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Azért,mert volt róla szó,hogy találkozunk. Ő mondta,hogy amint elindult vissza fele ír vagy hív.Ezért vmilyen szinten számítottam rá,hogy jelezni fog,hogy találkozunk avagy sem.

Ez nem tudom miért elszámolás.Mikor csak egy vissza jelzést vártam.

2015. dec. 13. 11:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!