Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hiányzik a legjobb barátnőm,...

Hiányzik a legjobb barátnőm, hogy érjem el hogy megbocsásson?

Figyelt kérdés
Fél éve össze vesztünk és nem is beszéltünk egymással. Közbe ő bepasizott és már nem is találkozunk. Írtam neki egy bocsánat kérő levelet de nem foglalkozott vele. Viszont tényleg ő volt az akivel annyira jól megértettük egymást, olyan sok közös volt bennünk.. Nagyon hiányzik.

2015. dec. 11. 20:37
 1/1 anonim ***** válasza:
Min vesztetek össze? Szerintem ne levelet írj neki, hanem, kérj tõle bocsánatot (akkor is, ha nem a te hibád, hisz fontos neked ez a barátság) és mondd el neki mennyire hiányzik. Ha egy érzelmes valaki, ez egy biztos módszer. Ha viszont egy realistább, hidegfejūbb típus, próbáld visszafogottaban és racionálisabban beszélni a problémáról, mert az ilyen embereket a túlzott érzelgõsség elijesztheti. Szerintem legyél egyszerūen õszinte és onnantól már nem rajtad múlik. Ha mégse akarna veled kibékülni, akkor akármilyen nehéz is elhinni, nem kár értetek. Biztos találsz majd akár jobb barátot is.
2015. dec. 12. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!